Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction?...

Harry Potter fanfiction? Melyik lehet? Merengőn olvastam.

Figyelt kérdés
Severitus.Harrynek Pitonhoz kell költöznie ahol talál egy levelet(vagy valami csomagot) Lilytől és rájön hogy eddig fedőbűbájok voltak rajta (Hogy Jamesre hasonlítson) és ezek most kezdenek elmúlni.Rájön hogy Piton az apja és ő leveszi ezeket a fedőbűbájokat így már teljesen máshogy néz ki ezért megkezdi az évet a mardekárban.Így voldemort nem találja meg.Azt hiszem Befejezetlen. Előre köszönöm a válaszokat :)

2016. márc. 6. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] talán ez az
2016. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem ez az :( abban a történetben Lily nem él.De nagyon köszönöm a segítséged. :)
2016. márc. 7. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez furcsa:D

Nemrég fejeztem be at összes merengős severitus elolvasását és egy ilyenre sem emlékszem, akkor lehet átsiklottam felette><

Arra emlékszem hogy volt egy olyan ami úgy kezdődött ahogy írtad és addig stimmel is hogy leveszik a bűbájokat és Harry kezd Oitonra hasonlítani de semmi Mardekár nem volt benne:D

De akkor majd átnézem még egyszer:)

2016. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor eltudod nekem küldeni?Persze csak ha megtaláltad.Lehet hogy én emlékszem rosszul.
2016. márc. 8. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
De, én is olvastam, a Mardekárba kerül, új nevet kap, mivel úgyis másképp néz ki, senki sem sejti ki is ő igazából. Sajnos a címére nem emlékszem, majd megpróbálom megkeresni.
2016. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

laraF: Egy Malfoy íze

Valahogy eszembejutott, hogy mintha Drarry lett volna. :D

2016. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez volt az :)
2016. márc. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!