Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok (fiúk), nektek tetszene...

Lányok (fiúk), nektek tetszenek Leiner Laura könyvei?

Figyelt kérdés

Az SZJG nekem (visszatekintve, mert már egyszer elolvastam..sajnos) egyáltalán nem tetszik, és erről most egy jóóó hosszú véleménykifejtést tudnék mondani, de nem ez a téma:D(de ha vki esetleg egyetért velem,és van kedve erről beszélni írhat privátban-vagy szóljon, és írok én-van mit mondanom:D)

A Bábel szerintem egész jóra sikerült, ahogy az Akkor Szakítsunk is,bár annyira egyik sem fogott meg (mondjuk minek kéne megfognia, mikor az írásmódja..hát..nincs vele semmi bajom, csak a humoron kívűl nem sok más erénye van.néha próbál komoly lenni,a karakterekkel bölcselkedik egy sort-tehát az adott könyvben az adott karakter idéz egy sort-de nekem az is erőlködés szagú szokott lenni.De nyilván kell ilyen könyv is, csak mióta van ez az SZJG őrület, azóta rohamosan nő ezeknek a könyveknek a száma..na meg a nagy feltörekvő fiatal "írónők, akik tucatszámra írják az újabb meg újabb gimis sztorikat..nem bántok én senkit, mielőtt vki félreértené, vannak köztük jók/kevésbé jók, én senkit nem akarok leszólni.csak kezd kicsit sok lenni a gimis sztorikból..

na de megint elkalandoztam...szóval:

a Bexi-sorozat nekem egészen bejött, azért látszik hogy az írónő is fejlődött, mert míg reni 8 részen át bemutatta a nyavalygás picsogás, és életképtelenség minden fajtáját, meg folyamatosan rinyált a fenséges-csodálatos-tökéletesen tökéletes-mr. Cortez után, addig a Bexi-könyvek már nem ilyen untatóak. (ja amúgy cortezt is rühelltem...eleve ilyen ember nem létezik, és kicsit ellenzem hogy ilyen "álomfiúkkal" tömjék a 10-14 éves lányok fejét..)

és ti, hogy látjátok a könyveit?(vagy akár magát az írót)



2016. ápr. 7. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejthetnéd a véleményed privátban! :D A baráti körömből csak én rühelltem az SZJG-t.. és senkivel nem tudtam megbeszélni ezt.
2016. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Èn az összes könyvèt nagyon szeretem. A Bexi a kedvencem, az Szjg-t is nagyon szeretem. Leginkább azèrt mert vicces. Tök jó poènok vannak benne, de ez a szenvedès nekem se olyan bejövős. A Asz mèg elmegy, a Bábel meg szerintem szinten nagyon jo
2016. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Persze, ugye mindenkinek más az izlése. Ettől nem fogom mondani, hogy rossz könyv (bár nagyon bele se olvastam), csupán nem hozzám illik. Eléggé nem.

Nem szeretem ezeket a tipikus gimnáziumi sztorikat, ahol annyi történik, hogy egy ügyetlen lány szétszenvedi a fejét egy srácért és igazából nem történik semmi. Tipikus YA könyv. A tini lányok szeretik, és ennyi. Mint a Beavatott, az Éhezők viadala és a társai, csak nem fantasyban.


Én sokkal jobban szeretem a komolyabb témájú könyveket, regényeket. :)


16/L

2016. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem Leiner Laura könyveit.
2016. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom, egyszerű tini könyveket ír, egyszerű tini lányoknak. Akinek mások az igényei (pl. mélyebb tartalommal rendelkező könyvet olvasna), az majd mást olvas. Nem hinném, hogy rosszabb lenne bármelyik másik ilyen írónál, a 10-14 éves korosztálynak pont megfelel a stílusa. Vicces, egyszerű, nem vérengzős, nincs tele szexuális tartalommal. Szerintem inkább ezt olvassák, mint mondjuk a Szürke ötven árnyalatát (amit egyébként elborzadva láttam az alig 14 éves unokahúgom kezében). 22/l
2016. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szeretem a szjg-t, igaz fiatal vagyok... akinek tetszik az olvassa és szereti, aki nem, mert tényleg egy kicsi uncsi hogy folyton nyavajog a reni és a olyan mint cortez nem létezik... 10-14 éves koruaknak pedig jo, egyetértek az előző válaszolóval aki mondta miért.
2016. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, abszolút egyetértek mindenkivel.
2016. ápr. 8. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár már nem az én korosztályomnak valók ezek a könyvek, én még mindig szívesen olvasok ifjúsági történeteket.

Leiner Laura könyveiben az tetszik, hogy gördülékenyek, olvastatják magukat. Ami nem tetszik, az az, hogy kissé elrugaszkodott (pl. az SZJG-ben vagy kitűnő tanuló valaki, vagy bukásra áll, átmenet nincs; vagy a nyomi lány és az álomfiú románca, ami eléggé sablonos). De összességében nem voltak rosszak ezek a könyvek.

2016. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nagy Lilla Evelin válasza:
Én imádom a könyveit, de ez ízlés kérdése.
2016. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én személyesen sajnos még nem találkoztam Laurával (de nagyon szeretnék) így mint ember, nem tudok róla mit mondani. Szimpatikusnak tűnik. :)

Mint író. Nekem ő a kedvencem. :D Egyszerűen annyira megragadó a stílusa, annyira elvarázsolja az embert a története. :) *_*

Szent Johanna Gimi:

Nekem Laurától nem éppen ez a kedvencem. :) De ezt olvastam tőle először, bár akkor még nem nagyon értettem. Most elolvastam újra. A problémám vele csak az, hogy Reni folyton nyavalyog, és nem ért semmit. Egy kis ártatlan “kérlek ne bánts!” típus. Nekem az annyira nem jön be. Cortez. Laura csak azért hozta létre, mert azt szeretné, ha kicsit a könyvében valaki egy tökéletes világban érezné magát. Jófej osztálytársakkal körülvéve, a világ legtökéletesebb srácával. :) Az írónő elmondta, hogy semmi szándéka nincs, hogy azt sulykolja valakibe, hogy ilyen létezik.

Bexi:

URAMISTEN!

Ez számomra a világ legjobb könyve! *___*

ANNYIRA DE ANNYIRA JÓ!

Olyan sok benne a fordulat! :)

Ez a kedvenc könyvem. *__* ^^ :3

Bábel:

Nem olvastam, de tervezem.

ASz:

Nem olvastam de tervezem.

:D

Nekem ez a gondolatom az LL könyvekről.

ILLETVE:

Az Iskolák versenye trilógia is nagyon jó lesz szerintem! *.*



2017. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!