Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvenni a "Trónok...

Susan98 kérdése:

Megéri megvenni a "Trónok harca titkai" c. könyvet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Tűz és a Jég dalát, valamint a sorozatot is és érdekel a fent említett könyv. Viszont azon gondolkoztam, hogy olvastam már jó pár cikket, amik jobban belemennek az ilyen "ki mit miért csinált" dolgokba vagy abba, hogy mi felett siklottunk el és számos hasonló témájú YouTube videót is néztem, ezért nem tudom, hogy ez a könyv mondana-e nekem kellő mennyiségű új információt. Van, aki esetleg már olvasta és tudna ebben segíteni?

2016. ápr. 24. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, én már csak azért sem venném meg, mert a címe egyértelműen a sorozatra utal és így semmi köze a Tűz és Jég dalához. Tehát tutira nem érdekelne.

Egyébként ha jól hiszem, ez inkább valami filozófiai elemzés, mintsem teória gyűjtemény. Szóval a második indok, ami miatt nem venném meg.


De te tudod. Ha te szereted a sorozatot, akkor lehet megéri. Nekem biztosan nem.

2016. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem egy árkategória, de én inkább ezt ajánlanám helyette. [link]
2016. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most olvasom, csak akkor vedd meg, ha érdekel a filozófia is.
2016. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!