Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani Piton-Harry...

Sara26 kérdése:

Tudtok mondani Piton-Harry mentor fanfiction-öket?

Figyelt kérdés
Nem slash

2016. máj. 3. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Sárika, könyörgöm, ne írj már ki Harry Potter fanfiction kérdéseket heti kétszer! Vannak Harry Potter fórumok, írj oda.
2016. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Van egy pár, a Merengőn külön severitus rovat is van.

De mivel nagy rajongó vagyok és már rengeteget elolvastam ilyenekből tudok neked segíteni hogy melyik a legjobb, meg mit érdemes elolvasni.

Szerintem a Közelebb fanfiction elég jó, viszonylag hosszú de úgy emlékszem nem befejezett.

A Harry Potter és a Sötét Nagyúr is egyfajta mentor fic, ez se rossz, és befejezett.

De van egy mentor fanfiction amit MUSZÁJ elolvasnod ha szereted az ilyemit, mert én ilyen jó Piton-Harry mentor fanfictiont még soha nem olvastam, teljesen könyvhű és borzalmasan jól meg van írva.2 része van, az első a Harry Potter és a Sötét Nagyúr, a második a Harry Potter és a Leláncolt Lelkek,mindkettő elég hosszú,30 fejezet körül van, befejezett és eszméletlen jóó:D Úgy emlékszem hétszínvirág fordította, megtalálod a Merengőn is.

2016. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!