Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Philippa Gregory könyvei...

Philippa Gregory könyvei összefüggő történetet mesélnek el vagy külön-külön olvashatók?

Figyelt kérdés

pl.: A másik Boleyn lány

A Boleyn-örökség

A királynő bolondja ...


2010. ápr. 10. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a jó sorrend, amit felírtál, a negyedik címe A szűz királynő szeretője. Olvashatók külön, a történet értelemszerűen összefügg -- történelmileg --, de nem szükséges a korábbiak ismerete a későbbiek megértéséhez. Sőt, vannak olyan szereplők, akiket a későbbi könyvek máshogy ábrázolnak, tehát igazán összefüggő sztoriként nem is igen működne a sorozat. (Van egy előzmény is, amit később írt meg a szerző, magyarul még nem jelent meg, úgy tudom. Ennek The Constant Princess a címe, de tényleg nem veszítesz a történetből semmit, ha nem tudod angolul elolvasni.)
2010. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!:P

Azt én is észrevettem, hogy az egyik könyv nincs lefordítva, de azt hittem, hogy az az utolsó és rossz sorrendben találtam meg a neten.


Mégegyszer nagyon köszönöm!:P

2010. ápr. 19. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy más is szereti ezeket a könyveket :)
2010. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!