Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem nagyon igénytel...

Csak szerintem nagyon igénytelen az SzJG meg a Bexi sorozat? 12/L

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak szerinted, valóban az, de sokan szeretik. Tök jó, hogy ilyen fiatalon már látod, hogy ez nem minőség, persze ettől még az ilyen jellegű könyveknek, történeteknek is van létjogosultsága, hiszen erre is van igény. Sokan nem olvasnának komolyabb, jobban megírt, értelmesebb történeteket, nekik ez megfelelő, élvezik is, szeretik is, szóval mindenki örülhet :)
2016. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
en kb.10 evesen olvastam, akkor nagyon tetszett, utana vilagsikeru konyveket olvastam, aztan egy par napja elkezdtem megint, es csak amultam-bamultam, hogy egy ilyen olovashatatlan konyvet hogy szerethettem? orulok h nem csak en erzem igy...:)) meg johetnek valaszok!
2016. máj. 26. 16:14
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Jé, itt a második én! Szia, én is tizenkét éves lány vagyok, 10 évesen olvastam a SzJg- t, imádtam, mára szinte olvashatatlannak tartom. A Bexi- sorozat valmicskét jobb, de nem sokkal.

Képzeletbeli virtuális pacsi?:D

2016. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

SziA!


Teljesen egyet értek az első válaszolóval. Én sem tartom sokra a sorozatot /bár csak az SZJG-t ismerem/, ettől függetlenül teljesen rendben van, hiszem megvan a maga funkciója. Könnyen, gyorsan lehet olvasni, könnyű élvezetet nyújt. Ha valaki ezzel kezdi megszeretni az olvasás élményét, hát hajrá. Ha az olvasója tovább tud lépni komolyabb irodalom felé, akkor ez a sorozat épp elvégezte a feladatát.

A nagyobb probléma az, ha beleragad ebbe a színvonalba, de az meg nem ezeknek a könyvnek a hibája.


Ettől függetlenül könnyű szórakozásra minden korosztályban van igény. A Nálad 20-30 évvel idősebb korosztálynak is meg van a maguk "Leiner Laurája", és az igazat megvallva - vagy csak az én igénytelenségemet jelezve :)- néha jól esik könnyed, komolyan nem vehető, szórakoztató irodalmat is olvasni. A hangsúly az IS-en van.

2016. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló, virtuális PACSI!!!

2016. máj. 26. 19:04
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem csúcskategória

Az szjg-ben voltak jo poenok és ennyi (bár azok is elég agyhalott poénok voltak)

2016. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, engem az egész sorozatból ez az idézet fogott meg csak:

"Az igaz barátok nem azért vannak, hogy mindenben támogassanak?

Nem. Az igaz barátok azért vannak, hogy észhez térítsenek, ha hülyeséet akarsz csinálni."

2016. máj. 27. 17:13
 8/25 anonim válasza:
36%
Az SzJG szerintem is nagyon igénytelen!A Bexi sorozatot még nem olvastam de nem is tervezem elolvasni. Az SzJG-t 11 éves koromban olvastam de már akkor sem tetszett! :D 14/L
2016. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, engem is 10 évesen csak a szerelmi szálak fogtak meg benne :))
2016. máj. 28. 13:15
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Szia szerintem nem!! Nagyon jó sorozat a humora fergeteges és nem elcsépelt amerikai mintára épülő! Én is sokmindent olvasok(Tolkien Gyűrűk ura, star wars a sötét nagyúr, school for the good and the evil) sokkal jobb mint pl. A neveletlen hercegnő naplója egy ikerpár titkos naplója stb. 12évesen ez a véleményem
2016. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!