Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Stephen King...

Mit gondoltok Stephen King könyveiről? Megéri olvasni tőle? Ha ajánlotok akkor miket ajánlotok tőle?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki be tudna számolni egy vagy több könyvéről amit olvasott?

2016. máj. 30. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ragyogás 2. Holtsáv 3. Sotet torony -a hármak elhivatása

de minden konyve nagyon jo!

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket olvstam tőle:

Carrie

Tortúra

Borzalmak városa


Nekem mind nagyon tetszettek, nagyon elgondolkodóak, főleg az utóbbi kettő, gyorsan el lehet olvasni őket (mármint úgy értem, hogy ahhoz képest, hogy az ilyen könyveket milyen gyorsan lehet elolvasni)

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt én olvastam valamit nagyon félre vagy ennek a két könyvnek ténylegesen ugyan az a címe?Vagy ezek kapcsolódnak is egymáshoz?

[link]

[link]


Kicsit azért félek elkezdeni olvasni Stephen Kingtől mert jártam már úgy hogy elolvastam egy könyvet(más írótól) és utána jöttem rá hogy ez a második része egy történetnek és valljuk be bitang sok könyve van.Szóval nem igazán szeretném hogy ez megismétlődjön.


Ezért is tenném fel a következő kérdésem:

Vannak olyan könyvei amik kapcsolódnak egymáshoz de más a címűk?(Mert természetesen ha van két könyve pl. Fehér 1 és Fehér 2 akkor azt nem fogom elnézni de két különböző címűt már annál inkább)

2016. máj. 30. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz a két könyv, csak újabb kiadás.
2016. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ illetve válaszokat.
2016. máj. 30. 20:41
 6/10 anonim válasza:
100%
Kedvencem az Állattemető, de még nagyon jó a Ragyogás, Christine, Álom doktor (ez a ragyogás folytatása, de önmagában is megállja a helyét), Tűzgyújtó, A rémkoppantók
2016. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdetnek a Langolierek nagyon jó, az úgyis inkább egy kisregeny
2016. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy csodálkozom, hogy mások hogyan olvassák. Engem nem köt le, csak a szószaporítást látom benne. Pedig többször megpróbáltam. Elkezdtem, és előbb utóbb azonkaptam magam, hogy máson gondolkozom, nem figyelem, amit olvasok.

Lehet, hogy bennem van a hiba.

2016. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem az összes könyvét olvastam és mindet tudom ajánlani.Kedvencem a Remény Rabjai.A film is fantasztikus.
2016. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező,


Én nem azzal kezdtem amit ajánlok, hanem a Cujoval. Mostani fejjel a Hasznos holmikat ajánlanám első könyvnek, vagy a Rémautót, bár a Rémautó az sokkal elmélkedősebb, sokkal inkább a megélt élet és a más létformák, univerzumok észlelésének lehetőségeit feszegeti, és az alábbi linket tájékozódásként.


[link]


Ott lesz a művek tartalma, angol és Magyar címe is.

King egyébként sokszor tényleg iszonyat részletes, az őszi avar illatától az ablak alatt játszadozó gyerekek zsivalyáig mindent éreztetni akar az olvasóval, ami zavaró lehet, és vannak olyan könyvei amiket 2-3x el kellett kezdenem mire rájöttem h ez az ízekre szedő leírás azért jó, mert az író szintén tartja a gyermek zsivalyra vonatkozó részletességet akkor is ha már mást hallunk az ablak alatt...

2016. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!