Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen regényeket ajánlani?

Tudtok ilyen regényeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat, amelyben a főhős(ök) látványos jellemfejlődésen mennek keresztül. Elsősorban a YA, NA könyvek állnak hozzám közel, de alapvetően bármilyen műfajú lehet, a lényeg, hogy ezen legyen a hangsúly. Ja, és ez a fejlődés lehetőleg pozitív legyen. Köszönöm :))

(példának most beugrott Szabó Magda Születésnapja, nem emlékszem nagyon rá, de azt hiszem, elég sokat fejlődött a lány)



2016. jún. 9. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán Sarad Dessentől a Figyelj rám vagy Justina Chentől Íránytű önmagamhoz.
2016. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már Sarah Dessen előkerült, tőle: Tökéletes, Altatódal, Szerelem két keréken.

Tudom, gáz, hogy kötelezőket ajánlok, meg fuj, hol a piros kéz, de a jellemfejlődést gyakran kiváltja a beavatás folyamata, és ezzel lehet leginkább találkozni az irodalomórán vett művekben. Írtad, hogy bármilyen műfaj, szóval íme:

Plautus: Hetvenkedő katona -> utolsó mondatokat érdemes elemezni

Golding Legyek Urájában Roger alakja elképesztő változásokon megy át. Nagyon ajánlom, én erről írtam anno beadandót és konkrétan csak a jellemfejlődésérőé (inkább süllyedéséről) írtam.

Sylvia Plath: Beavatás

Kosztolányi: Édes Anna -> hűha.hűha.hűha.

2016. jún. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hányadikas vagy? Mert akkor megpróbálok abban a korosztályban ajánlani
2016. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!