Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan regényt vagy szakkönyvet...

Olyan regényt vagy szakkönyvet keresek, amik motiválni tudják az embert, valamit amiből erőt lehet meríteni, ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mire akarsz motiválódni, biztos a movtivációról is vannak szakkönyvek vagy esetleg a Tudatos állmodás könyvet ajánlanám, ez egy kurzus tulajdon képpen, megtanít összeszedett lenni és koncentrálni, a lényege, hogy megtanítja, hogy azt álmondd, amit elterveztél este, és a könyv végére akár megbeszéled valakivel és együtt találkoztok egy álomban, és nem azt csináljátok amit az álom tesz veletek, hanem ti irányítotok. Egy másik világba mész tul. képen. A másik ami nagyon jó, nem szakkönyv és nem is regény, hanem.. az a címe, hogy Nem Könyv. Minenféle olyan feladatot ad az egyes oldalakon, amik a könyv ellen szólnak. " Most dobj el! " " Ez az oldal azért van, hogy leveleket ragassz bele. " " Ezt a lapot csokizd ösze! " Nagyon jó kis feladványos könyv, egy barátomnak van, én ilyet nem mernék tenni egy könyvvel. *~* Regények közül pedig persze rengeteg van, ami motiválhat, legjobban a Narnia Krónikáit tudom ajánlani, mind a 7. része tanúlságos, bensőséges, nem egy egyszerű fantasy. Egyébként a Gyűrűk Ura is nagyon jó akár erre. Remélem segíthettem, szólj ha kéne még könyv!
2016. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bear Grylls - Valódi hősök

Szerencsétlenséget, katasztrófát, háborút, vagy hadifogoly tábort túlélő emberekről szól. Katonák, kémek, hegymászók, stb... Sok II. világháborús történet is van benne.

Én nem tudtam letenni. Számomra motiváló volt. Mások mennyi mindent túl éltek. Akkor én se nyavalyogjak apró-cseprő dolgokért.

2016. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!