Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 éves vagyok és egy "könyvet...

13 éves vagyok és egy "könyvet" szeretnék írni. (A blogomra) Nektek mi a véleményetek? (A szöveggel kapcsolatban? Címe nincs

Figyelt kérdés
Kármen mindössze egy 23 éves lány. Aki fiatalon lett anyuka.Prágában éli minden napjait, kisfiával. Egy flancos kávézóban a cafe imperialban robotol . Főszereplőnk újdonsült lakasaból , menekülni kenyszerül.Az utcara keveredik gyermekevel. Kármen igazi álmodozó, mindenre talál megoldást . Alkalomadtán a csillagos ég alatt kell éjszakázniuk a 4 éves Noellel. Vagy történetesen hajóval szelni az óceánt. Mindenütt veszély leselkedik rájuk. Mi az úti cél? Los angeles, sem nyújt biztonságot? Ki elől menekül anya és fia? Vajon teljesül egy régóta dédelgetett álom?
2016. júl. 4. 15:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még ,nincs címe
2016. júl. 4. 15:34
 2/16 anonim válasza:
53%

13 évesen szerintem tök jó, hogy ilyen dolgok érdekelnek téged. ..nem mint a többi korodbelit.A történet jól hangzik.Mihamarabb kezdj hozzá!

Mi a blogod neve?

2016. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Heló!


Tele van hibákkal, egy katyvasz az egész. Ez így ne is haragudj, de egy rossz vicc.


Magadnak nyugodtna írhatod, de ezt publikálni, elég khmm, merész, ha pedig pozitív véleményeket vársz, akkor pedig elképesztő dőreség.


Legalább ezt a pár sort olvastad volna el, mielőtt kiteszed.... Tisztelj meg minket, olvasókat ennyivel...

2016. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia! #2 ez csak a tartalom.Mi nem tetszik benne
2016. júl. 4. 16:12
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Leírtam.


Katyvasz az egész, bármiféle odafigyelés nélkül odavetett információmorzsának szánt mondathalmaz.


A helyesírásod még ennél a pár mondatnál is botrányos, és még annyival sem tiszteltél meg minket, hogy legalább egyszer elovlasd azt, amit ide kiírtál.


Ezek alapján csak azt lehet mondani, hogy jobb, ha senki nem vesztegeti az idejét a blogodra.

2016. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

írd! gyakorlat teszi a mestert

Leonardo se a Mona Lisával kezdte

2016. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, az elso megis miert van lepontozva? Azert, mert tetszik neki a tortenet, mar kapasbol hulyeseget irt?

Kerdezo, nekem ez alapjan igeretesnek hangzik a sztori. Nyugodtan probalkozz meg vele, ha nem sikerul, akkor sincs semmi. Szerintem semmilyen katyvasz nincs benne egyelore. Amire tenyleg figyelj, az a helyesiras, felregepeles, mivel azok tenyleg akadnak a szovegedben.

Sok sikert! Biztosan lesznek majd, akiknek nem tetszik, de a kulturaltan megfogalmazott kritikakbol nagyon sokat lehet tanulni.

2016. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Írj hosszabb mondatokat. Van amit simán egybe írhatnál, vesszővel elválasztva.

Kármen mindössze egy 23 éves lány, aki fiatalon lett anyuka.

2016. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 4. 16:52
 10/16 PresidentEvil ***** válasza:

A szöveg stílusa alapján azt mondom, hogy nem, ez nem jó és vélhetően a "könyv" sem lesz jobb. Tőmondatok, felesleges vesszők, rossz szóhasználat, klisék, nem áll össze, mit szeretnél mondani. Védekezhetsz azzal, hogy "siettem, telefonról írtam, a könyvben jobban odafigyelek, később kidolgozom", de nincs okom, hogy elhiggyem, hiszen ha jobbat tudnál és fontos lenne számodra, hogy igényes munkát végezz, ezt a néhány sort is átnézted volna és kijavítottad volna benne a hibákat.


Ha már megvan a teljes történet, tudod a cselekményt, a befejezést, készen vannak a konfliktusok, írd le mondjuk húsz bővített mondatban (igen, a végét is), eressz rá egy helyesírás-ellenőrzőt vagy valakit, akinek jó érzéke van hozzá és az eredményt tedd fel ide. Ne aggódj, senki sem fogja ellopni az ötletedet, már csak azért sem, mert attól, hogy egy másik 13 éves ellop tőled húsz mondatot, még úgysem lesz képes remekművet alkotni belőle, tehát téged nem ér kár ;)


Ha ezt megteszed, már érdemes elgondolkodnunk azon, jó-e az alapötlet és a cselekmény. Egy kész alaphoz sokkal könnyebb ötleteket adni. Neked is, nekünk is.

2016. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!