Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az a Roxane Malfoy?

Ki az a Roxane Malfoy?

Figyelt kérdés
Gondolom valami fanfictionos karakter,mert az eredeti történetben nem említik,de fanartokon állandóan Siriusszal hozzák össze.Érdekelne,hogy tényleg csak egy kitalált valaki,vagy Rowling beszélt róla valami interjúban.

2016. júl. 6. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, valamiért kedvem volt rákeresni. Ezt találtam:


[link]


Úgy néz ki, egy fanfiction-ös karakter, akit egy viria13 nevű Deviantart-os ürge szült meg. Biztos népszerű lett.

2016. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát OK.Most viszonylag megnyugodtam,hogy nem én vagyok lemaradva.Igen,főleg tőle találtam rajzokat is,de ezt az...öhm sztorit nem ő írta.Sose bírtam az ilyen jellegű fanficeket (és a többit se),szerintem Siriusnak nem hiányzik egy Malfoy...azért jobb mintha összehozták volna Pitonnal,bár ki tudja...

Minden esetre köszi a választ!

2016. júl. 7. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Roxanne Malfoy egy igazi Hp-s karakter, Rowling egy iterjuban emlitette. Lucius malfoy huga
2016. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, igaza van az elsőnek ez a viria nevű emberke találta ki, itt le is írja: [link]

Rowling legfeljebb csak azért említhette, ha valóban említette, mert eljutott hozzá a híre.

2016. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sirius tuti nem jönne össze egy Malfoyyal de ok...
2017. jan. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!