Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címet adnátok ennek a...

Milyen címet adnátok ennek a könyvnek? És mi a véleményetek az ötletről?

Figyelt kérdés
Egy lány egy nyakéket vesz ami hirtelen visszröpíti az ókori Rómába, ahol beleszeret egy gladiátorba, de közben megtetszik egy parancsnoknak is

2016. júl. 20. 19:31
1 2
 1/17 enkerekelnezest ***** válasza:
35%
Szerintem jó ötlet. Bár hogyha már kész a könyv akkor te magad találj ki neki címet hisz te találtad ki a te ötleted. Így izgalmasan hangzik a sztori. Szeretem az ilyen időutazós szerelmes történeteke. Olyan mint az "Elválaszt az idő."
2016. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de piszok konnyen sabonossa valhat, erre figyelj. A cimet pedig hadd ne mi talaljuk mar ki :-)
2016. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nekem már van egy ötletem, csak azért írtam ki a kérdést hátha van valakinek valami jó ötlete

én erre gondoltam: Vissza az ókori Rómába

bár szerintem valami mást próbálok kitalálni


hogy nem lesz sablonos?

2016. júl. 20. 20:38
 4/17 PresidentEvil ***** válasza:
Mit terveztél, milyen nyelven fog beszélgetni a főhősnő a gladiátorral?
2016. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

magyarul vagyis nem fogom fél könyvet más nyelven írni

miért?

2016. júl. 20. 21:02
 6/17 PresidentEvil ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy ugye a mai nyelveket nem fogja megérteni az a gladiátor, egy mai lány meg nem beszéli az ott és akkor használt nyelveket. A kommunikáció pedig nyelvtudás nélkül elég nehézkes. Gondoltam, a válaszból kiderítem, mennyire gondoltad át magát az időutazást és az azzal járó komplikációkat vagy az egész csak másodlagos a romantikus szál mellett. Az első esetben ugyanis érdekes lehet a történet, a második esetben viszont már nem érdekel.
2016. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A lany beszeli az akkori nyelveket
2016. júl. 20. 21:32
 8/17 anonim ***** válasza:
A lány régész, vagy nyelvész, esetleg latinul tudó orvostanhallgató? (Bár az orvosi latin sikere az pláne kérdőjeles.)
2016. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A vissza R-ba az nagyon átlag alatti cím lenne.

Valami ékszer vagy fegyver eredeti római neve szerepelhetne benne. Vagy egy római császár neve.

Ajánlom tanulmányozd ezen sorozat címeit is:


[link]

2016. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem hanem amint odakerul olyan ruhai lesznek megerti a nyelvet stb

Talalkozik vlkivel aki elmeseli a csaladja tortenetet mintha csak o kerult volna londonba es most hazater az oroksegeert

Nem tudom ertheto e

2016. júl. 20. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!