Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szeretik annyian a...

Miért szeretik annyian a Harry Potter-t?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert könnyen magával ragad a varázslatos világa. Persze én azokat is megértem, akiknek nem tetszik, ízlések és pofonok.
2016. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen... Mondjuk nekem abszolút nem jött be, igaz nem is nagyon olvastam.

De szerintem egy Jack London sokkal többet ér, mint az...

2016. júl. 20. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem leginkább a karakterek, azok kapcsolatai, tettei és az ezek által átadott tanulságok nyűgöznek le bennük, pedig ez csak egy része annak a hatalmas, zseniálisan felépített világnak, amihez irdatlan kreatívnak kell lenni, hogy valaki ilyet megalkosson, és ezt nem csak én mondom, hanem Stephen King is kb. így fogalmazott a Harry Potter kapcsán.


De mint az első válaszadó is mondta, ízlések és pofonok. Jack London-től egy könyvet olvastam, és az is nagyon jó volt, de teljesen más jellegű, teljesen más céllal íródott és emiatt hülyeség összehasonlítani a Harry Potterrel...

2016. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is valahogy így vagyok ezzel.. magát a zseniális történetet és a karaktereket szeretem benne, azt hogy elkezded olvasni és nem lehet letenni. Persze olyan nagyszerű érzés mint első olvasáskor valószínűleg már nem fog hatalmába keríteni, ha ismered a sorozatot, de ez egy olyan történet amit én jó szívvel adnék tovább a gyerekeimnek is (ha majd egyszer aktuális lesz).


Jack Londont például nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni, csak ismételem magam hogy ízlések és pofonok. Amit te látsz az ő írásaiban, más azt érzi a Harry Potter sorozat iránt.


Az első hozzászóló voltam :)

2016. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, jól fejeztétek ki magatokat, ízlések és pofonok :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!