Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg az a legfontosabb,...

Tényleg az a legfontosabb, hogy a Pottermore-on melyik házba osztottak be? Griffendél helyett Hollóhátas lettem!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy számtalan teszlek süveges tesztet kitöltöttem már, és eddig mindegyiknél Griffendél jött ki (egynél Mardekár, de az 1 a 20-ból, szóval valami félreértés), és most ahogy kitöltöttem a pottermore-os kvízt, persze szintén Griffendélre számítottam, erre pedig Hollóhát jött ki. Ne értsetek félre, az is király, meg van bennem az is, de már több éve griffendéles tudattal éltem (és nem azért, mint egyesek, akik azt hiszik, az az egyetlen jó ház), csak én tényleg úgy látom magam, és tényleg mindig az jött ki, és mások is annak tartanak. De elvleg a pottermore-os végeredményt nem lehet megváltoztatni... Meg azt mondják, az határozza meg. Akkor most tényleg legyek hollóhátas csak egy eredmény alapján?

Tudom, ez a szeményes hülyeségem, de tényleg mélyen érint, és megköszönnék pár véleményt.



2016. júl. 23. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem létezik egyik ház sem. Szia.
2016. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
A házbeosztásod semmiben nem befolyásol. Annyi az egész, hogy játék közben pontokat gyűjtesz a házadnak. Legalábbis a régi Pottermore-on így volt, s szerintem az újban is szintúgy így lesz.
2016. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem akkor tudod meg igazán, ha már legalább háromszor kitöltötted a Pottermore tesztet. Én tízszer töltöttem ki, és ez az állásom:

1 Hollóhát

1 Hugrabug

8 Griffendél

2016. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem a kvízek csak a tulajdonságaidat tükrözik.

De ha a valódi Roxfortban lennénk diákok, ahogy Harry esetében is, neked is figyelembe venné a süveg hogy melyik házba szeretnél kerülni. Én világ életemben Hugrabugosnak éreztem magam, és a Pottermore pedig a Hollóhátba rakott. Azóta is büszke borz vagyok, és nem zavartatom mgam a kvíz eredménye miatt. Az is csak egy a sok egyéb kvíz küzül...

Szóval ha te Griffendélesnek érzed magad, akkor oda való vagy. Szerintem legalábbis.

2016. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Késői válasz, de azért leírom :)

Nekem dettó ugyan ez volt, csak fordítva: mindenhol Hollóhát jött ki, saját megítélésem szerint is az vagyok, az a kedvenc házam, imádom a hollókat, sasokat stb.

Potermore- on azonban Griffendéles lettem. Szerintem ott dől el az egész, hogy hova tartozónak érzed magad. Ez a teszt leginkább azoknak szól akik nem tudják.

" Nem képességeinkben, hanem döntéseinkben mutatkozik meg, hogy kik is vagyunk valójában" valahogy így ( bocs ha nem pontos a leírás, jól csak angolul tudom)

Ha mégis fontos neked, regisztrálj másik fiókkal, s csináld meg mégegyszer, jobban odafigyelve, átgondolva. Én is ezt tettem és tádámmm.... Hollóhat jött ki. Amit akartam. Hátha veled is így lesz.

Azoknak meg, akik itt beszólogatnak, megjegyzem, roppant értelmes módon (pl. hogy " Nincsenek házak. Szia") csak gratulálni tudok. Ebben semmi gáz nincsen, mi HP rajongók szeretjük beosztani magunkat, és elmerülni ebben a világban, hog, mi lenne ha...

Nyilván a kérdező sem gondolja halálosan komolyan az egészet. :)

Nem veszekedni akarok, csak már nagyon elegem van, hogy ha felteszel egy kérdés minimum egy bunkó valaszoló fejti ki csodás véleményét. Ha nem tetszik, keressetek más elfoglaltságot. Köszöntem ;)

2017. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így (nagyon) utólag is köszönöm azoknak, akik normális válazst adtak!:)
2017. ápr. 13. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
bármikor :)
2017. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!