Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megvenni a Harry...

Hol tudom megvenni a Harry Potter and the Cursed Child című könyvet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Magyarországon még nem jelent meg, így gondoltam hogy külföldről rendelném meg, de még soha nem vettem könyvet külföldről és nem is tudom hogy hol lehet megvenni ezt a könyvet.

2016. aug. 2. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Amazon.
2016. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a librinél 10-én fog megjelenni, elő tudod rendelni, ennél korábban nem érkezne meg külföldről sem.

Egyébként pedig Amazon, ebay, book depository....

2016. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amazon.co.uk-rol 9 font (plusz postakoltseg) meg tudod rendelni. Itthon 6-7-8 ezer forint korul lesz az ara.


Ki vagyok akadva eppen, nem is ertem mi ez hogy nalunk csak 10.-en jelenik meg, se leforditani se semmit nem kell vele, mar egy konyvet se vagyunk kepesek kirakni a polcra ebben a szerencsetlen orszagban?:D Ahhoz is hetek kellenek?

2016. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp keresgéltem és találtam egy boltot, ahol most 3000 Ft-ért adják a könyvet 6000-Ft-ról van leárazva
2016. aug. 2. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
HOL??
2016. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] (Nem tudom hogy ez tényleg az a könyv-e, de ha igen akkor most szerencsém van, ha megtudom venni ennyiértxd)
2016. aug. 2. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaa, forintot irtal es azt hittem valami magyar boltban talaltad meg. Koszi azert:)
2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, az azért csoda lenne ha magyarországon olyan olcsón adnák ezt a könyvetxd
2016. aug. 2. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt 5500 ft, de nincs postaköltség.

Ha van türelmed kivárni, október 25-én jön magyarul, Líránál, Librinél stb már előrendelhető, kb 3000 ft.

2016. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmondom a nagy titkot: a Librinél azért csak 10-e volt beállítva megjelenésnél, mert a beszállítója ezt állította be. Ettől függetlenül 10-éig csak pár db könyv érkezett be a raktárba, a többi a jövő héten fog. Egyszerű oka van, a kiadó nem küldte el időben (alapból nem lett embargo aláírva, így bukták), valamint mostmár a nyomtatás miatt is akadozik a szállítás. Nem a Libri rendeli meg az eredeti kiadótól, hanem egy "közvetítő cég".

Ugyanaz aki a Lírának és az Alexandrának is (akik, hozzáteszem, még jövő héten se fognak belőle kapni)

2016. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!