Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Harry Potter-b...

Mit gondoltok a Harry Potter-ben a Hugrabug-házról?

Figyelt kérdés

A könyvekből az derül ki, hogy nem tartják sokra, a "bénák házának" tartják, de ha belegondolunk sok pozitív tulajdonsága van.


Az egyenlőséget, a békét, a barátságot tartja pozitívumnak. Igaz, nem igazán kerülnek ki a Hugrabugból jelentős varázslók, viszont feketemágusok se.


Biztos jól elvannak maguk között, nincsenek verekedések, acsarkodások, szájhősködések, belső viszályok, valószínűleg ők stresszelnek a legkevesebbet a Roxfort tanulói közül.



2016. aug. 9. 22:05
 1/5 anonim válasza:
53%
A Hugrabug-házzal kapcsolatban azt nem értem, hogy Cedric Diggory miért oda lett beosztva. Szerintem neki a Hollóhátba kellett volna kerülnie.
2016. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Hugrabug a "normális embrek " háza.

Azert jo hogy a Roxfortban van 1-2 (talán) normális tagja is.

Bár én halálra unnám magamat ott, de valaki biztos szereti az izgalommentességet.

2016. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Hugrabugot. Valahogy az ő elveikkel tudok a legjobban azonosulni, mert ők azok, akik úgy tartják, mindenki egyenlő. Sajnálom, hogy nincs a főszereplők között egy hugrabugos sem. (Cedricet nem számítom főszereplőnek)
2016. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szívesen kerülnék a Hugrabugba, viszont kedvelem azt a házat és szeretem az ottani embereket. (Tízévesen szerelmes voltam Ceedrig Digoriba.)
2016. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad hogy a Hugrabug Rowling kedvenc háza?:)


Eleinte én sem szerettem, aztán a kötetek végére nagyon a szívemhez nőtt, ahogy te is írtad rengeteg jó adottságú ember jár oda.Amellett hogy kedvesek és barátságosak, nagyon szorgalmasak és hűségesek is, persze rengeteg más pozitív tulajdonsággal együtt.

Emlékszem régen a Pottermore a Hugrabugra tett és teljesen lelombozott hogy a "béna házba" kerültem.Aztán utánajártam a háznak, az ott tanuló diákoknak és nagyon a szívemhez nőtt.

Évek múlva ahogy a személyiségem változott, az új Pottermore a Hollóhátba tett, ami nagyon ledöbbentett, annyira Hugrabugosnak éreztem már magam addigra hogy nem akartam megválni tőle.De aztán rájöttem hogy ízig-vérig Hollóhátas vagyok, viszont második házamat még mindig a Hugrabugnak tekintem.

Szóval szerintem nagyon jó kis ház, minden hugrabugosnak büszkének kéne lennie:)

2016. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!