Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondana valaki véleményt az...

Mondana valaki véleményt az első wattpadra feltöltött történetemről?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy trhiller-rejtély kategóriába sorolandó történetet.

Nagyon megköszönném, ha valaki beleolvasna és mondana véleményt róla!

[link]


2016. aug. 11. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, szintén írópalánta vagyok. Én szívesen elolvasom, ha kapok egy e-mail címet privát üzenetben, oda válaszolok neked a történeteddel kapcsolatban. Ha ide szeretnéd, hogy írjak, akkor azt jelezd egy válaszban. :)

(19/L)

2016. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd ide!
2016. aug. 11. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Lássuk csak! Az alapsztorid engem megnyert. Kellően kreatívnak tartom, mert hasonló történettel még nem találkoztam. Valamint nem vagy szokincs híján sem, és ez nagyon jó pont, hidd el.

Ami engem zavart olvasás soran az először is, hogy a mesélő (Will) életéről, magáról nem tudthattam meg semmit, már pedig ha egy E/1ben íródó történetet írsz, szerintem, nagyon jó lenne egy, a vélhető főszereplő bemutatása saját maga által. (Nem szemszínre és hajszínre célozom itt konkrétan, hanem pár olyan mondatra, ami bemutatja az olvasónak, hogy milyen ember szemszögéből látja a sztorit.)

Gyors a történetvezetés és rövidek a fejezetek. Tudod mennyivel jobb lenne ha mar az elso fejezetben megjelent izgalmakat megjelenitened kicsit jobban? Min. 2000 szó / fejezetre torekedj, mert a kodositeshez, fuggoveghez, izgalomhoz nagyon értesz, ez ebbol a kevesbol is kiderult. :) Tobb szo, hosszabb fejezet -> kulon öröm az olvasodnak, mert tovabb izgulhat, borzonghat, kivancsiskodhat! Erted, ugye?

En magam tovabbra is követem a sztorid, es megpróbálok oda kommentálni neked, hogy lássam, sikerült e a tanácsaim megfogadnom. Remélem, egyiket sem vetted rossz néven, építő jellegű volt az osszes.

(Valamint!!! nekem valóban tetszett a sztorid, írásmódod.)

Egy szónak is száz a vége (janem, fordítva) : jó, csak egy csöppet jobban dolgozd ki az adott fejezeteket.

Üdvözlettel!

Egy új olvasód.

2016. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és örülök, ha ott Wattpadon is látok valamit nyomot az olvasóimtól!
2016. aug. 11. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismét én.

Minden szempontból ajánlani tudom: [link]

Tölts fel ide, mind olvasód, mind kritikád több lesz. Ez biztos. :)

2016. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már töltöm is!
2016. aug. 11. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem fogadják el elsőre (bár én elenyésző helyesírási hibát fedeztem fel), akkor keress ugyanott a fórumon egy bétát. :)
2016. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
izgalmas, egy ido utan a Harry Potter jutott eszembe , ahol Voldemort is targyakba zarta magat :) jol irsz, ugyes vagy
2017. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fogod folytatni?
2017. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!