Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha valaki a Harry Potter és...

Ha valaki a Harry Potter és az elátkozott gyermek című könyvről kérdez vagy ír pár sort, akkor miért írják oda neki válaszul, hogy ne lepődjön majd meg a megjelenő könyvön, mert nem olyan lesz mint az előzőek, ugyanis dráma lesz?

Figyelt kérdés
Ennyire hülyének és iskolázatlannak nézik az emberek a másikat vagy mi, hogy meg kelljen jegyezni nekik, hogy dráma lesz? :D

2016. aug. 13. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a lényeg, hogy egy színházi szövegkönyv, nem regény. És ahogy hallom elég pocsék is. Jobb fanficeket olvasni.
2016. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Első ne írj már hülyeséget, ha nem olvastad. Teljesen korrekt lett, de amúgy igen, "sajnos" csak sznházi szövegkönyv átirat. Ahhoz képest viszont szórakoztató.
2016. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Írtam hogy nem az én véleményem ember.
2016. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen "titkolják" (pl Libri oldalán) hogy ez nem regény. Így sokan azt hiszik, hogy a 8. HP könyv. Pedig formájában és minőségében sem összehasonlítható a 7 könyvvel.
2016. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Nézz szét az oldalon. Meg leszel lepve, hogy milyen emberek írnak ide. Vannak, akik szerint a kismacskának a legjobb kaja a májkrém, a terhesség lehetetlen első szexuális élményből, de nam baj, mert az ananász vetélést okoz, csak úhy, mint a mágikus, soha meg nem nevezett "kemikáliák" instant rákot, a megmelegített kajától a kutyák veszett vadállatok lesznek, a 'melyik' szó pedig helyesen 'meik'.


Ezek után már őszintén nem meglepő, ha valami fellelkesült tinilányka azt sem tudja, mit vesz. Amúgy én vitatkoztam össze már ezek. A másik szerint ez bizony Harry Potter 8 regény.

2016. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!