Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért hiszik azt a fiatal...

Miért hiszik azt a fiatal lányok, hogy a ponyvaregényektől már könyvmolyok?

Figyelt kérdés
Néhány ilyen vörös pöttyöset én nem is neveznék könyvnek. Leiner Laurát meg hagyjuk.

2016. aug. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
A könyvmolyok szeretnek olvasni, ezért aki szeret olvasni, az könyvmoly, függetlenül attól, hogy miket szeret olvasni.
2016. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Viszont. Sokan nem ebben a tudatban vannak. Hiába szeretik, azt hiszik hogy ezektől a könyvektől majd sokkal többet fognak tudni. Azt hiszik az ilyen könyvek olvasása növeli a szókincsüket. Meg hogy az ilyesmi könyveket kötelezővé kéne tenni. Én ezt nem értem.
2016. aug. 24. 21:01
 3/6 Lilly203 ***** válasza:
25%

Dettó😁


Én meg a másik véglet vagyok a nagy Darren Shan és Stephen King gyűjteményemmel de ezek legalább rendes könyvek nem pedig a " megcsalok mindenkit és Corteeez"

2016. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azok jó könyvek tényleg:)


Azon a Cortezen behánytam. És még mielőtt bármi lenne. Ezt úgy mondom hogy olvastam a legtöbbet.

2016. aug. 24. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Izlések és pofonok. Én igaz a jelenlegi kötelezőket sem szeretem, de inkább olvasnám azokat, mint pl az SZJG-t. De! Önmagában nem tartom problémának, ha valaki azokat olvassa, attól függetlenül, hogy én képes lennék a hajamat tépni miatta. Az meg nagyon nevettséges, hogy egyesek kötelezővé akarják tenni. Bár annak lehet örülni, hogy legalább olvasnak. Sok fiatal van, akik pont az ilyen regények miatt kezdenek el olvasni és rájönnek, mennyi remek könyv várhat még rájuk és elkezdenek kísérletezni. Aztán meg vannak azok, akik örökké a vöröspöttyös és a Hűvösvölgyi suli szintjén maradnak.


Mindenhol van ilyen. Tudod, a divat nagy úr.


A Darren Shan könyveket én is nagyon szeretem. :D De most például inkább Vladimir Nobokov Lolitáját olvasom.



16/L

2016. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Van aki saját maga szórakoztatására olvas, van aki azért, hogy tanuljon vagy valami mély mondanivalót felfedezzen benne.

Persze a könyvek különbözőek, de mindenképp haszon származik az olvasásból, lehet klasszikus, vörös pöttyös, vagy valami más. Ha egyéb nem, legalább a szókincsük meg a kommunikációs készségük fejlődik az embereknek.

2016. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!