Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Catelyn Stark (Tully) a...

Catelyn Stark (Tully) a könyvekben szép nőként van leírva?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el nézni a sorozatot,és szerintem nem túl szép színésznőt választottak,bár a könyves külsejére már nem emlékszem igazán... Ott is ilyen csúnya volt?
2016. aug. 28. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben szép volt, főleg fiatalabb korában.

De szerintem a sorozatban sem csúnya egyáltalán. Abban szerintem egy tipikus korabeli nő.

2016. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Catelyn nem csúnya.

Sőt, Sansán keresztül a szépsége többször is ki van emelve, mivel ő rá hasonlít.


A sorozatban kicsit korosítottak mindenkit, viszont ott is teljesen normálisan néz ki a színésznő.

2016. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy ötven éves nőnek kellett volna játszani egy 35 éves nő szerepét.
2016. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szép. A sorozatban sem csúnya, csak sokkal idősebb, mint amilyennek lennie kéne.
2016. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a könyv szerint fiatalon nagy szépség volt. Szerintem a korához képest igenis jól néz ki a sorozatban is.

És hát a középkorban 5 gyerek után az is nagy dolog volt, ha anyuka nem a föld alatt hevert. :D

2016. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A könyvben szépnek van leírva, bár Sansa beelőzte. Ezt mindenki megemlíti.

A sorozatban sem csúnya, csak már nagyon látszik rajta, hogy kezd összeaszalódni.

Nedet is egy az ötvenes éveiben járó színész alakítja, holott a történetben egy a harmincas évei közepe felé járó férfi. Cate úgy szintén, mindenkin öregítettek. Van akin csak kicsit, de vannak, akiken nem spóroltak a plusz évekkel.

2016. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!