Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az idofutar 1. Részében Hanna...

Az idofutar 1. Részében Hanna összejön a helyes sráccal? Asszem Andris a neve

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 13:48
 1/8 anonim válasza:
nem
2016. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. szept. 19. 15:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Es massal? Azert kérdem mert kotelezo olvasmány es ha lenne benne love akk könnyebben kiolvasnam
2016. szept. 19. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Szerintem összekeverted valamilyen másik könyvvel, mert itt nem is emlékszem Andisra:D

Ez a könyvsorozat nem feltétlenül a szerelemről szól. Az is van benne, de nem olyan nagy részben. Egyébként én olvastam mind a hat részét, és nekem nagyon tetszett love nélkül is ;)

2016. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, először is nem tudom ki tanít, de nagyon csípem! ;)

Egyébként, 4-es, szerintem Andris az egyesben aki ott lakik a házban. Azt hiszem. :)

De kedves kérdező! atól független, hogy nincs benne "love", igazán érdemes lenne elolvasnod. Mert amellett, hogy nagyon jó könyv, humoros, fordulatos, mai, rengeteget segíthet. Mert én például a könyveknek segítségével, annyira megszerettem Mozartot és korát, Kempelent, hogy kívülről belülről vágtam az egészet, ami sokat is segített az iskolában, másrészt rengeteget utánaolvastam. :) Igaz az első részben még nem igen fogsz ilyen részekkel találkozni, de akkor is nagyon megéri elolvasni. :) ;)

2016. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előttem köszi!:) Most már emlékszem:)
2016. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszika könyv es kotelezo ugyh elolvasom csak ugy kaptam volna egy kis lenduletet.
2016. okt. 7. 16:30
 8/8 Fanni27 ***** válasza:
100%
Ne mááár! Melyik ez a suli, ahol nektek ilyen klassz a kötelezőtök?? Nekünk ilyen Antigoné, Egri csillagok, Ábel a rengetegben meg Légy jó mindhalálig típusú könyvek voltak kötelezők. :(
2017. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!