Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ki a kedvenc Harry...

Nektek ki a kedvenc Harry Potter szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés

Most olvastam újra a Harry Pottert szerintem legalább ötödszörre és kiváncsi lettem hogy vajon Nektek ki(k) a szerplőtök :).

Nekem: Dumbledore azért mert végtelenül jószívű, de egyben szigorú is. Mindenkiben, még a legromlottabb emberben is a jót látja meg. Továbbá hatalmas varázsereje van, mégis csak akkor használja ha szüksége van rá (nem úgy mint Voldemort). És nem vág fel azzal hogy ő milyen bölcs, mekkora a varázsereje.

A másik kedvecem: Dobby, a szabad manó: azért mert egyrészt elszökött Malfoyéktol "csak" azért hogy megmondhassa Harrynek hogy veszélyben van, habár tudta hogy emiatt meg kell bűnhődnie. Másrészt kiáll magáért. Ha egyszer elhatározta hogy pénzért fog dolgozni akkor pénzért dolgozik. Mindig kiáll Harry melett és nagyon jószívű. (Megszakadt a szívem amikor meghalt)



2016. szept. 30. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem tudok kedvencet választani. Talán a könyvbéli Ginny, de a filmekben max Hermione. A könyvben Ginny annyira vagány, kiskoromban ő volt a kedvencem. Mondjuk Fredet és Georgeot is szerettem.

Számomra Dumbledore a legkevésbé kedvelt karakter, nagyon berágtam rá azért, amit Harryvel művelt.

2016. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tonks, mert metamorfmágus :D
2016. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 B2man ***** válasza:
100%
Hermione, kamaszként is már igazi nő...
2016. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ginny, Hagrid.
2016. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a könyvben ginny, de a filmben luna
2016. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Luna
2016. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az én kedvencem mindig Ginny volt, és persze Hermione. Ginny mert vagány Hermione pedig nagyon okos. A filmből nagyon hiányoltam Hóborcot, nekem ő is nagy kedvencem.
2016. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben Piton, mert jól ki van találva az egész karakter. A filmekben pedig Lupin és Hermione.
2016. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fred és George a két kedvencem, imádom őket, mert király a humoruk.

A tekergőket is nagyon szeretem, fiatalon, idősen Siriust és Lupint imádom.

2016. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Luna, mert különc és nem fog csak azért beállni a sorba, mert mindenki más is ezt teszi.

Fred és George, mert viccesek plusz a Főnix rendje filmben van az a jelenet, amikor a kisgyereket vigasztalják, ami szerintem nagyon aranyos tőlük. (Nem tudom, hogy a könyvben benne volt-e, már nem emlékszem.)

Lupin, mert ő volt a legjobb SVK tanár, ráadásul kedves és szerény.

Sirius, mert pont olyan forrófejű, mint én.

McGalagony, mert McGalagony és "Vegyen egy sütit, Potter!" :D

2016. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!