Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tegyek, ha írni szeretnék...

Mit tegyek, ha írni szeretnék egy valós eseményeket (is) tartalmazó történelmi romantikus regényt?

Figyelt kérdés
A kedvenc múltban élt párosomról szeretnék írni egy történelmi romantikus, drámai regényt. Egészen érdekes párosról van szó,régebbi ismereteim által tudok dolgokat róluk,(ezek azok,amiket kb. minden magyar ember tud kutatás nélkül) illetve neten is találtam sok érdekességet a kapcsolatukról, de szinte mindegyik oldal ellentmondásokba keveredik, szóval nem tudom miképpen oldjam meg. Vannak olyan könyvek,amik jók lennének forrásnak,de egyiket sem tudom beszerezni, mivel még a szüleimmel élek együtt, és félnék, hogy mit gondolnának rólam, ha tudomást szereznének erről a rajongásomról,és tervemről. Már nagyon régóta meg szeretném írni. Szerintetek hagyjam ezt az egészet? Vagy ti mit csinálnátok a helyembe?

2016. okt. 8. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne beszélj rébuszokban, akkor talán több választ kapsz.

Kutatnod kell a témában, ha hiteles szeretnél maradni. Ez nem kérdés, akkor miért így éled meg? A neten nagyon sok minden fent van, tényleg sehogy sem tudod beszerezni azokat a könyveket, amiket szeretnél? Nincs alternatíva? Könyvtár? Azért nagyon elvetemült forrásoknak kell lenniük, ha nem elérhetőek.

A szüleidnek ne mondd meg, mik a terveid. Egy idő után látni fogják, akkor kész tények elé állítod őket, hogy történelmi regényt írsz, fogadják el a hobbidat, nem embert ölsz és nem kerül semmibe (vagy minimális az anyagi vonzata). Azért olvasnod csak szabad...

2016. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!