Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyveket olvastok...

Ti milyen könyveket olvastok szivesen vagy milyen karaktereket szerettek igazán?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a cinikus és kissé morbid humorú fazonokat.
2016. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Nálam teljesen mindegy, milyen a karakter. Ez összefügésben van, m ilyen köynveket ovlasok. Olyat, amiben jó atörténet, jól ír az író, jók a karakterek, jó a cselekmény. És persze, ha ezen komponensek jobbak, mint amit elvárok, az csak hab a tortán.

Tehátnálam édesmidnegy, milyen egy komponens - az mondjuk csak csalogatónak elég -, az egséznek kell összeállnia.

Így tehát cinikus nyomozó, mint az Angyalszívben, gátlástalan tini, mint Alex a narancsból, vagy esetleg butácska de roppant öncélú nő, mint az Egy tenyér ha Csattanban, mindegy, a lényeg, hogy az egész jó legyen.

2016. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom, elég fura, de én főleg a szocio- és pszichopata karaktereket bírom. Ők általában negatív szereplők, de ez nem is baj. Szerintem a gonosz is ugyanolyan fontos, mint a jó – végkifejlettől függetlenül.

Könyvek terén csak a gimis és/vagy nyáltól csöpögő történeteket nem szeretem, de az eredeti fantasyért sem vagyok oda. Nagy kedvenceim a krimik, a horror és thriller történetek, a történelmi, valamint a humoros sztorik. Vagy esetleg mindez egyben.

Te milyen könyveket szeretsz olvasni? Milyen karaktereket szeretsz? :)

2016. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És hogy én is válaszoljak a kérdésre nekem bármilyen könyv jöhet. Most például nagy kedvencem a végzet ereklyéi sorozat,de ezen kívül is sok kedvencem van.
2016. nov. 1. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden karaktert szeretek, ha jol ki van dolgozva, és ugyanígy egy klassz író klassz könyve lehet bármilyen műfajú, szeretem
2016. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még keresem azt a karaktert, aki hideg, kimért, a cselekedetei se nem kifejezetten negatívak, se nem kifejezetten pozitívak, csak úgy van, nem választ oldalt, pedig körülötte a jó és rossz harca folyik, és épp ezért mindkét fél fordulhat hozzá tanácsért, segítségért. Ha valaki ráismert, kérem tudassa velem!
2016. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!