Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Simon Márton Polaroidok című...

Simon Márton Polaroidok című könyvében a 010-es (A vér az, amit nem hiszel el. ) polaroid mit jelenthet? Valaki ki tudná esetleg fejteni?

Figyelt kérdés
Úgy gűnik számomra mintha lenne komolyabb jelentése vagy állna mögötte tartalom nem csak olyan mint a többi pl (051 Tej)...

2016. nov. 10. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagyis amikor en olvastam ugy ertelmeztem hogy amikor egy pár veszekszik azon hogy ki mit tesz meg a masikert. Es pl a no mondja hogy a pasi nem tesz erte semmit, nem ad ajandekokat nem viszi el sehova. A ferfi pedig erre a valasza hogy a vér amit nem hisz el. Magyarul a no nem latja azt hogy o teljesen belulrol igazan szereti a ot es a veret=eletet is adna erte annyira szereti o meg csak jon ezekkel az aprosagokkal, de azt nem hiszi es fogja fel hogy nem a targyakon latszik hogy szereti.
2016. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. nov. 10. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek pont olyan dolgok, hogy minden emberben más érzéseket kelt, más gondolatokat éleszt fel :) Úgy értelmezed, ahogy akarod :)
2016. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vér mint származásra gondoltam
2018. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!