Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek a fanfictionokat?...

Szeretitek a fanfictionokat? Ha igen, akkor érdekelne titeket egy olyan blog, ahol James Potter és Lily Evans-os történeteket lennének? Írnék teljesen sajátszereplős történeteket is (tanárok, minisztériumi dolgozók maradnának)!

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Légyszi indokot is írjatok!

Pl.: Nem szeretem a Harry Pottert,

Nem szeretem a blogokat,

Nem szeretek olvasni...

2016. nov. 25. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Imádom a fanfiction-öket.

Én magam is írok.

A Harry Pottert is imádom (azt fanfictionként egyelőre csak olvasom, írni más fandom-ban szoktam).

Viszont magyarul nem olvastam még ilyet, csak angolul, spanyolul meg németül. A fanfiction.net, illetve az AO3 oldalon vagyok.

2016. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nem olvasok fanficet, és James egyébként is egy gyökér.
2016. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Szeretem, de ez nem érdekelne mert utálom james-t. Ettől függetlenül írd még nyugodtan, ártani nem artasz vele és mást érdekelhet. gyakorlásnak is jó.csak pozitív érvek vannak hogy csináld
2016. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon imádnám*-*

James és Lily hatalmas kedvenceim, elég régóta olvasok Jily fanfictionokat csak sajnos inkább angolul, mert magyarul nagyon kevés van:/

Úgyhogy én nagyon örülnék enne a blognak, hajrá!!:)

2016. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Karácsonyra elkészül!
2016. nov. 27. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. :)
2016. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne😍

Hatalmas Lily/James rajongó vagyok. Azonban azt ajánlom, ne egy saját blogogt készíts, mert kevesen fognak csak rátalálni, hanem Merengőre tőltsd fel a sztorit, azt rengetegen olvassák.

valmint figyelj arra, hogy ne legyen tele a történet logikai bakikkal ( sajnos nagyon sok ilyen Jily történetet olvastam és nagyon sokat ront a történet élvezhetőségén) és ne alkoss valami Mary Sue-t,aki összejön Siriussal, mert rengeteg ilyen sablon történet van már.

Ha megvan a sztori linkeld pls😀😊

2016. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül tedd ki ide, ha elkészült. Én nagyon szívesen elolvasnám. Magyarul még csak egy darab tekergős fanficet olvastam, de az Sirius/James volt (és eszméletlen jó). :D Kéne már olvasni valamit magyarul is, a Lily/James párost meg nagyon szeretem. :) Érdekes, hogy James az egyik kedvenc HP szereplőm, pedig pár sora van csak, azok is főleg a merengőből. A másik nagy kedvencem meg Regulus Black. :'D Látszik, hogy amúgy túl sok fanficet olvasok. :D
2016. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!