Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sokat ad a történethez a...

Sokat ad a történethez a Harry Potter kiegészítő könyvei?

Figyelt kérdés

Legendás állatok és megfigyelésük c. könyvet szeretném megvásárolni valahol ha érdemes.

Kár hogy nem forgalmazzák, esetleg valaki nem tudja honnan tudnám megvenni?



2016. nov. 27. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem, inkább JK Rowling bankszámlájához ad sokat.
2016. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat nem. Kb semennyit. Csak egy kis szinesítő, apró könyvecske. Várj egy kicsit, most, hogy a film megjelent, biztosan eszébe fug jutni valamelyik kiadónak, hogy újra megjelentesse.
2016. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy a film forgatokonyvet adjak ki regeny formajaban.

Csak szerintem akkor mar teljesenmas konyv lesz mint most.

Es a bogar bard mesei?

2016. nov. 27. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a forgatókönyvről beszélek. Arról beszélek, hogy egy kiadó biztosan kiaadja a Rowling könyvecskét is újra, mert pénzt lát majd belőle.
2016. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Legendás állatok és megfigyelésükről ugyan nem sokat tudok, de nekem megvan a Kviddics évszázadai és a Bogar bárd meséi. Nagy HP rajongó vagyok, a kedvenc részeimet szerintem már tízszer is olvastam, de a kiegészítő kötetek valahogy nem keltették fel az érdeklődésem, csak bele-beleolvatam mindkettőbe.
2016. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahogy elneztem mar kiadtak mind a harmat ujra..angolul.

Remelem lesz magyarul is.

2016. nov. 27. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem hiszem, inkább JK Rowling bankszámlájához ad sokat." Mármint azokról a könyvekről beszélsz, amiknek az összes bevételét jótékony célra ajánlotta fel Rowling? :)
2016. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bori 23 válasza:
A kiegészítő könyveket nem kötelező megvenni, J.K.Rowling csak a Comic Relief felkérésére írta meg őket, nagyon nem a bankszámlájár megy :D
2017. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mindenjó ***** válasza:
Nekem tetszenek és nem J.K.Rowling számlájára ad mert a bevételüket eladományozza a sZegényeknek. Szerintem igazi fanoknak valók akiknek csak kicsit érdekes a sorozat ne vegyék meg.
2017. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!