Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Harry Potter kötetben...

Melyik Harry Potter kötetben akartak a srácok felmenni a lányok hálókörletébe és csúsznak vissza?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj, most már én is kíváncsi vagyok...

Nem a fiúk, csak Harry... emlékeim szerint. Hermionénak akar valamit mondani sürgősen. Talán Siriussal kapcsolatban? Most így rávágtam volna, hogy az 4. kötet. Mert Ronnal éppen nem beszélt, ezért ment volna gyorsan Hermionéhoz... de lehet, csak keverek valamit, nagyon régen olvastam. (ideje lenne újra)

2016. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz a hatodik volt az, esetleg az ötödik, de az biztos, hogy már prefik voltak.
2016. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok... és csak tippelgettem... de most már idegesít, hogy nem tudom :o
2016. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ajaj, lehet Ron volt mégis, aki próbálkozott... hazaérek, azonnal olvasni kezdem :o
2016. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadok rémlik.
2016. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"— Gyerünk, beszéljünk vele! — vágta rá Ron, azzal az ajtóhoz ugrott, kinyitotta, és elindult felfelé a csigalépcsőn.

Már a hatodik fokon járt, mikor egyszerre vijjogó szirénaszó harsant fel, és a lépcső egy szempillantás alatt meredek, sima kőcsúszdává változott. Ron még egy-két másodpercig kézzel-lábbal kapálózva küzdött, aztán hanyatt esett, lecsúszott, és háton fekve landolt Harry lába előtt."


Jól emlékeztem, hogy csak Ron ment fel a Főnixben.

2016. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most olvasom a főnix rendjét! alig várom, h eljussak odáig! :D
2016. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!