Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a könyvnek?...

Citromlény13 kérdése:

Mi a címe ennek a könyvnek? (Romantikus)

Figyelt kérdés
Körülbelül két éve olvastam, nem volt valami nagy szám, de szívesen elolvasnám megint csak nincs meg a neve. Romantikus könyv volt kicsi vagy sok (már nem tudom) erotikával megspékelve. Egy lányról szólt, akinek haza kellett költöznie (valamilyen amerikai kisvárosba, ahol az embereknek akcentussal beszélnek) mivel az apja megbetegedett. Hazafelé menet találkozik valakivel (vagy lerobbant a kocsija vagy stoppol) és hazaviszi, a végén azt hiszem, vele össze is fog jönni. Még annyi van meg, hogy egy farmon van a családi háza távol mindentől. Bocsi, hogy így írtam, de próbáltam összeszedni a részleteket és ezt sikerült összehozni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 7. 23:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!