Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephanie Perkins Anna és a...

Stephanie Perkins Anna és a francia csók sorozata összefüggő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg szeretném venni a Isla és a hepiend - Stephanie Perkins könyvet, viszont azt írják, hogy ez egy sorozat 3. része, előtte van az Anna és a francia csók meg a Lola és a szomszéd srác. Ezek így mennyire függnek össze? Ahogy olvasom a fülszöveget nem nagyon tűnik úgy. A könyvek borítóján sincs rajta a 'rész' száma, igazából csak jobban rágugliztam és úgy vettem ezt észre. Aki olvasta mit mond? Olvashatom rögtön a 3. részt, vagy kelleni fog a többi is?

2016. dec. 30. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Isla és a hepiendet bár még nem olvastam, de a sorozat első két részét igen.

Nem összefüggőek, mind egy külön történet, csak az előző kötetből megjelenik pár szereplő, de azok csak mellèkszereplők, nemsok közük van a törtènethez. Ènsorban olvastam, de szerintem nyugodtan kezdheted azzal is.

2016. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az Isla és a hepiend is összefügg, abban is megjelennek az előző könyvek szereplői. Szerintem, ha nem szereted a spoilerezést, akkor inkább sorban olvasd, mert a 3. rész kb. lelövi az első könyv végét, bár az ilyen könyvekben általában előre meg lehet mondani, mi lesz a végük.
2016. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! megrendeltem az elsőt, valószínűleg úgyis elolvasnám mindet, akkor már inkább sorban :)
2017. jan. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!