Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok! Miért szeretitek...

Lányok! Miért szeretitek ennyire ezt a Leiner Laurás Bexi sorozatot?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban a lányok is szeretik ezt a könyvsorozatot, de az a fura hogy már nagyjából "rajonganak" érte, és azt szeretném kérdezni, hogy ez miért van? Nincs vele bajom, csak nem értem hogy lehet ennyire szeretni egy könyvet és a szereplőit. Erről a Nagy Márkról meg ne is beszéljünk... xD

2017. jan. 6. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
32%
Én utálom xD Nagy Márkot meg elásnám sry
2017. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is szeretem a Bexit, de azért nem vagyok beleőrülve. 14 éves vagyok, így gondolom azért szeretem, mert a mi korosztályunknak van megírva. Pl a viccek benne, meg úgy a szövege. Nagy Márk pedig hát... Laura előző könyveiben mindig olyan tökéletesek a férfi főszereplők, Márk karaktere reálisan van megírva. Egy egoista önimádó, de ezt úgy adja elő, hogy közben azért nagyon is szerethető. Nekem ez a véleményem róla, de lehet csak én látom így:)
2017. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem olvasható könyv, jól ír LL. Nekem inkább az nem tetszik, hogy Bexi egy hisztis p..., Nagy Márk meg egy bunkó, beképzelt s...fej. Nem értem, miért nem lehet egy valamirevaló főszereplőt kitalálni. Laura igazán tudhatná, hogy rengetegen olvassák a könyveit, legfőképpen 10-18 éves lányok, és az, hogy az egész könyv arról szól, hogy egy hisztis csaj, - aki, megjegyzem, majdnem nagykorú és karrierje van, szóval nem kéne ilyen gyerekesnek lennie - nem tudja eldönteni, hogy gyűlöl-e vagy szeret egy beképzelt parasztot, akiben azonkívül, hogy - természetesen - nagyon jóképű és jó a hangja, az ég egy adta világon semmi pozitív nincs. Mit ne mondjak, ez egyáltalán nem a követendő példa, de a lányok többségének úgyis az jön le, hogy igen, a tinik így viselkednek.

A kérdésedre válaszolva: LL akkora sikert aratott az SzJG-vel, hogy most már bármit írhat, úgyis hatalmas rajongótábora lesz.


15/L

2017. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szeretem.
2017. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Én olvastam, nem a legjobb szerintem, de elnevetgélek a poénokon. A Szent Johanna Gimi sokkal jobban tetszett. Bár amikor azt olvastam még kisebb voltam. Azt én sem értem, mért sztárolják ennyire Nagy Márkot, szerintem egy beképzelt tuskó, nincs benne semmi szerethető.
2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Elég egyértelmű szerintem, hogy Nagy Márk miatt, mert ő tökéletes, és helyettesíti a legtöbb lány nem létező pasiját. Ami engem illet, annyira nem rajongok a sorozatért (Potterhead vagyok, és papírom is van róla), de mivel az összes barátnőm márker, kénytelen vagyok képben lenni, hiába vagyok Harry Potter- és Cortez-fan.

Nagy Márkról dióhéjban: minden lány rajong érte, mert celeb, helyes és mindig felhúzza mindenki agyát. Én nem bírnék ki egy ilyen srácot, ezért inkább Cortez és Harry Potter.

2017. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Nagy Márkról annyit mondanék, hogy egy önimádó szemét, de léteznek ilyen emberek.(pl bátyám, csak ő nem celeb). És akármennyire is köcsögök, ha megismered, megszereted őket. De egy Cortezt nem biztos, hogy találsz. És aki Cortez-fan, emlékeztetném őket, hogy Renivel az elején sokkal szemetebb volt, mint Márk az egész könyvben. Nekem C. túl tökéletes.
2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Olvasd el, és megtudod^^
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van az utolsó válaszolónak. Csak bíztatni tudlak az olvasás(á)ra. Cortezt nem szeretem, szerintem is túl tökéletes és egy nyáltenger az egész gyerek... XD
2017. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
azért szeretjük ezt a sorozatot, mert mi igazából Leiner Laura fanok vagyunk és az összes könyvét szeretjük 😂 de általában az épp legutolsó könyve a kedvencünk és ez most a Bexi :)
2017. jan. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!