Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Debrecenben olyan hely ahol könyveket felvásárolnak?

Kb. 400-500 db könyvem lenne, köztük lexikonok, sorozatok, történelmi könyvek, stb. stb. szóval eléggé változatos.
Van itt Hajdú-Biharban olyan cég, ami könyvek felvásárlásával foglalkozik? Az egésztől megszeretnék szabadulni.

01-10 22:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Van egy pár antikvárium (sok bezárt) de a Gambrinusz-közben tavaly még működött... Vigyél egy listát, kb. 5 darabot meg fognak venni az 500-ból...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 01-11 18:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezzel az a probléma, hogy nem 5 db-tól szeretnék megszabadulni hanem mindtől.
Nekem már az is megfelelne ha adnának darabjáért 50Ft-ot, és kijönnének érte. Azonnal áldásomat adnám rá. :D

# 2/8Időpont 01-12 12:20 Privát üzenet
Még 25 Ft/db-ért sem fog kimenni senki a könyvekért, mert nem kellenek! Az 5 db-os eladás is egy szerencsés együttállás eredménye lenne...:)
(Tapasztalatból tudom - sajnos)
Vagy kiviszed az István útra és ott kilóra eladod, vagy elviszed valamelyik szelektív szigetre, aztán viszi mindenki, a maradékot meg az AKSD.
Én úgy oldottam meg, hogy a jobb könyveket elvittem a Jobbikba (Váráry u.), és ők kivitték Erdélybe meg Kárpátaljára. Talán így, ez a leghasznosabb...

# 3/8Időpont 01-12 18:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mennyire nem érnek semmit.
Holnap azért felhívok pár antikváriumot, hogy hátha.. ha meg nem jutunk egyezségre, akkor szimplán felgyújtom. Nem éri meg vele szórakozni, és fuvarozni.. több a benzin és a saját időm ára, mint amit kapnék érte.

# 4/8Időpont 01-12 21:34 Privát üzenet
Ha valahol üzletet kötöttél, akkor írd meg kérlek! Köszi!

# 5/8Időpont 01-13 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az egyik antikvárium kért egy könyv listát, és amik érdeklik azokat megveszik. A többinek pedig papírhulladék lesz a vége.

# 6/8Időpont 01-13 20:33 Privát üzenet
Hát a Vizsolyi Bibliát valószínű hogy megvennék... de nincsenek illúzióim:)

# 7/8Időpont 01-13 21:13 Privát üzenet
Vannak közte régebbi kiadásúak? Én gyűjtöm a szebb kötésű/régebbi könyveket,ha esetleg aktuális még dobj egy üzenetet. (debreceni vagyok)

# 8/8Időpont 01-15 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol van Egerben olyan hely, ahol (nagyon) régi tvt, számítógépet felvásárolnak, vagy esetleg beszámítanak?
Van olyan hely ahol laptop alkatrészeket felvásárolnak?
Van olyan hely, ahol olcsón, de készpénzért felvásárolnák a telefonomat?
Debrecen és környékén van olyan hely, ahol hibás elektronikai (konkrétan hűtőgép) cikkeket felvásárolnak?
Győrben hol van olyan hely, ahol használtruhát felvásárolnak és kb. mennyit adnak érte?
Debreceniek, Van olyan hely Debrecenben, ahol használt ruhákat felvásárolnak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu