Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Debrecenben olyan hely ahol...

Debrecenben olyan hely ahol könyveket felvásárolnak?

Figyelt kérdés

Kb. 400-500 db könyvem lenne, köztük lexikonok, sorozatok, történelmi könyvek, stb. stb. szóval eléggé változatos.

Van itt Hajdú-Biharban olyan cég, ami könyvek felvásárlásával foglalkozik? Az egésztől megszeretnék szabadulni.



2017. jan. 10. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár antikvárium (sok bezárt) de a Gambrinusz-közben tavaly még működött... Vigyél egy listát, kb. 5 darabot meg fognak venni az 500-ból...
2017. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel az a probléma, hogy nem 5 db-tól szeretnék megszabadulni hanem mindtől.

Nekem már az is megfelelne ha adnának darabjáért 50Ft-ot, és kijönnének érte. Azonnal áldásomat adnám rá. :D

2017. jan. 12. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Még 25 Ft/db-ért sem fog kimenni senki a könyvekért, mert nem kellenek! Az 5 db-os eladás is egy szerencsés együttállás eredménye lenne...:)

(Tapasztalatból tudom - sajnos)

Vagy kiviszed az István útra és ott kilóra eladod, vagy elviszed valamelyik szelektív szigetre, aztán viszi mindenki, a maradékot meg az AKSD.

Én úgy oldottam meg, hogy a jobb könyveket elvittem a Jobbikba (Váráry u.), és ők kivitték Erdélybe meg Kárpátaljára. Talán így, ez a leghasznosabb...

2017. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mennyire nem érnek semmit.

Holnap azért felhívok pár antikváriumot, hogy hátha.. ha meg nem jutunk egyezségre, akkor szimplán felgyújtom. Nem éri meg vele szórakozni, és fuvarozni.. több a benzin és a saját időm ára, mint amit kapnék érte.

2017. jan. 12. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahol üzletet kötöttél, akkor írd meg kérlek! Köszi!
2017. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyik antikvárium kért egy könyv listát, és amik érdeklik azokat megveszik. A többinek pedig papírhulladék lesz a vége.
2017. jan. 13. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a Vizsolyi Bibliát valószínű hogy megvennék... de nincsenek illúzióim:)
2017. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vannak közte régebbi kiadásúak? Én gyűjtöm a szebb kötésű/régebbi könyveket,ha esetleg aktuális még dobj egy üzenetet. (debreceni vagyok)
2017. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!