Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy blogot készítek, ahol...

Egy blogot készítek, ahol fanfictionokat tennék közzé (sajátjaimat és másokét is (mivel el lehet küldeni az e-mail címemre) ) Érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Fanfictionok és történetek számára. Moderált oldal, vagyis csúnya (18+) történetek nem kerülnének fel. Ti (ha egyáltalán írtok történeteket) elküldenétek nekem?

#Harry Potter #történet #Gyűrűk Ura #fanfiction #HP #mindenki részére #Gyűrűk Ura fanfiction
2017. jan. 11. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a moderált csúnya (18+)!
2017. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne, hogy a kérdező miért tartja a 18+-os történeteket csúnyának :D


Ha már itt tartunk, Kérdező, meséld már el nekem légy szíves, hogy mi előnyöm származna abból, ha egy vadidegen kezébe adnám az írásaimat? Miért lenne ez nekem jobb, mint minimális energiaráfordítással létrehozni a saját blogomat, ahol én kontrollálom mi történik az írásommal? Vagy miért lenne a te blogod jobb megoldás a számomra, mint egy nagyobb fanfictionös oldalon, saját regisztrációval, a saját nevem alatt publikálni az írásaimat? Mivel lenne a te oldalad szebb, jobb, másabb?


Félre ne érts, nem (csak) kekeckedni szeretnék, de ha már van egy ilyen ötleted, felvetésed, akkor érdemes felhasználói szempontból is megvizsgálni a dolgot. (Természetesen írni én pont nem szoktam, de zizegek annyit más területeken, hogy felmerüljenek bennem ilyen kérdések.)

2017. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyet-kettőt talán elküldenék, de az összeset (több, mint 50 hosszabb-rövidebb) biztos, hogy nem, igaza van az előttem szólónak, nem lenne hasznom belőle. Ha azóta létrehoztad a blogot, írj privátot, megbeszélhetjük :)
2017. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

(előző vagyok)

ja, és nem kell kétnaponta kiírni ugyanazt más megfogalmazással :D

2017. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!