Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az új "A tűz és Jég dala"...

Az új "A tűz és Jég dala" kötet mikor várható Magyarországon a boltokba?

Figyelt kérdés
Elvileg március 9.-én lesz kapható amerikában, ha ezt vesszük alapul, mennyi idő a műfordítás és a boltokba kerülés? Lehetséges, hogy nyár elejére itthon is kapható legyen?
2017. jan. 13. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy két hónap, bár én elég jóhiszemű vagyok... És ne felejtsük el, hogy csak ELVILEG jön ki akkor. Martin papa simán rávág még fél évet, ha úgy tartja kedve.
2017. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol olvastad a március 9-et?

Én csak azt olvastam, hogy valamikor az évben, de Martin még dolgozik rajta mindig.

2017. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2017. jan. 14. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez képest:


On January 10, 2017, Martin announced on his blog in a response to a comment that he believed that The Winds of Winter will be released "this year," referring to 2017. However, he also noted that he believed the same thing would occur the previous year.


Tehát TALÁN idén, majd valamikor, vagy majd jövőre...

2017. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezért mondom én is.

Se Martin blogján, se a hivatalos fórumon sincs ott a március 9.

2017. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!