Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Értékelnétek a Roxfortban...

Értékelnétek a Roxfortban játszódó fanfictionomat? Wattpadon írtam! Saját kitalált karakterek szerepelnének benne! Ez csak az első fejezet, egy bevezetés! Nem most fognak a legizgalmasabb dolgok bekövetkezni (! )

Figyelt kérdés

[link]


Na, milyen?

Milyen hibákat találtatok benne? Min javítsak?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jan. 15. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik! Főleg azért mert fiú szemszögből van. Rohadt nehéz Wattpadon fiú főszereplős történeteket találni! Szereztél egy olvasót!

14/f

2017. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszik,csak(ez egy apróság) amikor Dumbledore és Voldemort harcoltak egymás ellen még nem voltak vezeték nélküli telefonok
2017. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Kijavítom. Akkor a faliórán... :)
2017. jan. 16. 07:33
 4/4 anonim válasza:

Most kezdtem bele az olvasásba, nagyon szeretem a Harry Pottert, és elég ügyesen írsz, de lenne pár megjegyzésem.

-Mikor játszódik a cselekmény, Voldemort 1. Vagy 2. Hatalomra kerülésekor? Csak mert szerintem az akkori korhoz képest a gyerekek elég szlengesen beszélnek pláne ha figyelembe vesszük hogy Angolok.

-Szerintem túl sokszor Használod a párbeszédeknél a mondta vagy hasonló szavakat pl: Nagyon "állat" csaj.VÁLASZOLTA Willy. Kerüld ezeket a jelzőket hogy dinamikusabb legyen a párbeszéd.

Vannak még hasonló apróságok, de szerintem jó lesz sok sikert a folytatáshoz! :)

2017. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!