Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a Harry...

Mi a címe ennek a Harry Potter fanfictionnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Severitus volt és Drarry. Nem emlékszem pontosan de az elején Perselus elvitte Harryt a rokonaitól a saját házába, és a padláson találtak egy levelet vagy egy naplót és akkor tudták meg hogy Harry valójában Perselus fia. Aztán Harry más névvel és kinézettel ment vissza Roxfortba. Még régebben olvastam és nem találom. Ha valaki ismeri annak nagyon megköszönném!

2017. jan. 18. 13:39
 1/6 Veky ***** válasza:
Külön lehet Drarry meg Severitus nevekre keresgélni. Utána egy kis utánaolvasgatás, amelyik tartalmazza ezeket a Merengő oldalon. Hátha szerencsés vagy, és elsőre megtalálod. :)
2017. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megvan, de köszönöm :)
2017. febr. 3. 18:39
 3/6 anonim válasza:

kedves kérdező, el tudnád küldeni ezt a fanfic-et? mert a kérdést olvasva eszembe jutott, hogy ezt én is ismerem, de semmi áron nem jut eszembe a címe :D

ha elküldöd; nagyon köszönöm!

2017. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hali! Valaki nekem is elkuldene? Megtetszett igy a leiras alapjan:D
2017. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

heló, a négyes vagyok! végre egy elég hosszú keresgéléssel megtaláltam :D és a címe: Egy Malfoy íze.

Jó olvasást!

2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
uh, még az utolsóhoz: a hármas voltam, bocsánat :)
2017. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!