Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire népszerű mostanában...

Mennyire népszerű mostanában a totális depresszióról szóló történetszál?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok hogy egy tényleg súlyos depresszió, pánikbetegség, stb áldozatának mindennapjairól szólna. A gondolatai, az ahogy menekül az álmaiba, ehhez hasonlók. Nem tudom hogy mennyire vonzza ez mostanában ez az embereket, de ezért van ez az oldal :)


Az én sztorimban pl az édesapa halála az ilyen töréspont és onnan kezdődően vannak a dolgok, de csak egy napját mutatja be a főszereplőnek.



2017. jan. 21. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Mármint hogy hetek óta gyászol, már rég benne van a gödörben, és egy ilyen napja.


Zölddel jutalmazom a normális válaszokat.

2017. jan. 21. 09:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberi psziché nem tud mit kezdeni az elmúlással,a közeli hozzátartozó halálával..

Annak feldolgozásához normál körülmények közt 365 napra van szükség.

A feldolgozás 5 fázison megy keresztül:1.tagadás,2.lelkizsibbadtság,3."miért halt meg"4.depresszív szakasz,5.hálás vagyok,hogy ő volt nekem.


Amennyiben valami megakasztja a gyászmunkát(másik haláleset,nagy betegség,trauma),az elhúzódik,néha kórossá válik.

2017. jan. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem senki sem fog már válaszolni. Jólvan, akkor talán jó ötlet ezt elkezdeni.
2017. jan. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!