Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvötletek? 13/l

Könyvötletek? 13/l

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni de most nincs ötletem h mit.Szeretem fantasy-ket Gyürük Urát,Harry Pottert,az Éhezök viadalát és Leiner Laura könyveit.Tudtok még könyvet ajánlani?

2017. jan. 22. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A tűz és jég dala
2017. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Én sem tudok ajánlani a korosztályodnak könyvet, amit viszont ajánlok, hogy bármit is írt az első három, azért ne gondold ide csak bunkók járnak, akik mások kérdésén szórakoznak.
2017. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

LOL konyvek

Percy Jackson

Vegzet ereklyei

Sotetero trilogia

Uvegtron

Lelektarsak trilogia

2017. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 23. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha szereted Leiner Laura könyveit akkor:

-Szent Johanna Gimi

-Bábel

-Akkor szakítsunk

-Bexi sorozat

Még nem olvastam mindet de csak jót hallatom róla.

De gondolom ezeket már olvastad. Ha már írtad, hogy Leiner Laura könyveit szereted.

Ha viszont tetszett a Szent Johanna Gimi akkor estelleg ott van a Hűvösvölgyi suli. Az is hasonló. Ezeket tudtam ajánlani. Remélem azért számít valamit.

2017. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én imádtam Meg Cabot könyveit, tőle a JINX, a balszerencse átka még most is nagy kedvencem


Ami még tőle tetzsett: Egy igazi amerikai lány

Átlagméret nem akadály

2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 halál angyala válasza:

-Lélektársak

-A sötétség városa

-A beavatott

-Szerelmünk lapjai

-Lol

-Neveletlen hercegnő könyvek

-Szent Johanna Gimi

2017. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Duff azt hallottam hogy nagyon jó, Nyitótámc,Ballépések,Táncvarázs, hasonlít az SzJG-re
2017. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rubinvörös

Zafírkék és smaragd zöld

Én idősebb vagyok de egy szerintem neked is tetszene

2017. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tudnák néhányat de a legtöbben már iirták. De azért iirok olyat ami nem szerepelt. Az 1.: Kalapos Éva: D.A.C ez egy 6 részes lezárt könyvs. aminek főszereplője egy 16 éves gimnazista csaj(Fellegi Flóra), akinek anyukája meghalt, apukája pedig munkája miatt nagyon elfoglalt. Van egy bajos 13 éves öccse(Fellegi Gergő), és tulajdonképpen Flóra életét iirja le, de nem hagyja ki a baráti körét/családját sem.

A 2.: Finy Petra: Nagy álom:Úszósuli. Ez egy 1(xD)részes futó könyvs.A könyv egy nyári úszótáborról szól, ahol vannak versenyek, balesetek, na meg persze szerelmesek.

2017. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!