Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a Bexi 6....

Szerintetek mi lesz a Bexi 6. részében?

Figyelt kérdés
Én személy szerint eléggé várom a 6. részt, mivel ez a kedvenc könyvsorozatom. Ha ti lennétek Leiner Laura, milyen befejezést adnátok neki?

2017. ápr. 1. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán az egész arra fog felépülni, hogy Márk feladja-e a karrierjét Bekáért. Vagy az lesz, hogy már föladta és azt írja le, hogy boldogulnak ebben a helyzetben. Az biztos, hogy már nem fognak szakítani (szerencsére).
2017. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Márk nem adja fel a karrierjét, viszont Beka tuti bekerül a rendkívüli tehetségekbe. És mivel ez az utolsó rész mindenképp együtt maradnak
2017. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, de remélem a 6. részben is összeveri valaki Gerit
2017. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
37%
Lehet, hogy Bexi feladja a pop karrierjét (amit én nem szeretnék) bár az is lehet, hogy Márkal együtt egy duót fognak alkotni. Amúgy én is szeretném, ha valaki összeverné Gerit, mert bár ő az egyik kedvenc szereplőm nagyon megérdemelné
2017. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szeritem Beka leáll a Bexi élettel, de ír dalokat. Márkal nem tudom. vagy megoldódik minden, vagy feladja a karrierjét Bekáért vagy amitől nagyon félek ( már a cím is elég izé hogy egyszer) hogy szakítanak. most ujra olvastam a valaholt, és megöl az ideg...
2017. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Márk szerintem zsűri lesz a következő Pop/Rock-ban, Beka bekerül a rendkívüli tehetségek közé és ezért felhagy egy időre a Bexi-élettel, csak dalokat fog írni. Bekiék tuti össze fognak költözni Dzsordzs-al.
2017. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

hát nagyon remélem hogy együtt maradnak

Laura sose tenné meg a Bexi-fanokkal, hogy külön választja őket

2017. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy együtt maradnak. A folytatás következik résznél ugye ott van, hogy Bexi egy magazint olvas melynek elején Nagy Márk van. Ebből következtetve szerintem a márkerek újra visszaveszik vagy valamit nyilatkozni fog Geri hazugságával és a Bekával való kapcsolatáról.Sajnos el is fognak költözni, aminek ugye Beka nem fog örülni.Ezen kívül fel fogják venni a suliba(én nem örülök neki mert akkor fel fog bomlani a csapat, és Bexi sem lesz pop énekes...:(
2017. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem,hogy Márk és Beka együttmaradnak. Amit én el tudnék képzelni az az,hogy Beki anyukája Dzsordzsal és Lilivel együtt (meg Dzsordzs lányával) elköltöznek és esetleg Márk és Beki öszeköltöznek és Bekiék régi lakásában fognak lakni. Szerintem Beki egy időre felfüggeszti Bexit és csak mint Budai Rebeka fog dalt írni Márknak. Körte összejön Bettyvel,Geri meg... remélem megkapja méltó büntetését.
2017. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Balogh elveszít egy pár talicska pénzt, Tomi szokás szerint sétálgat, Gerit felbukkan, valaki leüti (remélem). Beki és Márk nagyon nagyon remélem hogy együtt maradnak. És szerintem Beki szüneteltetni fogja az énekes karrierjét, hogy elvégezhesse azt a sulit. Csak az aggaszt, hogy Laura szerint ez a legszomorúbb rész...
2017. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!