Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki lesz McGalagony helyett?

Ki lesz McGalagony helyett?

Figyelt kérdés

Miután McGalagony lesz az igazgató, ki lesz helyette az átváltoztatástan tanár,

Griffendél házvezető és az igazgató helyettes?



#Harry Potter #McGalagony professzor
2017. aug. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol nem írják konkrétan, valószínűleg valaki random, akiről sosem hallottunk még.
2017. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet marad a tanári posztján is
2017. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. :)
2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Átváltoztatástant továbbra is tanít szerintem, de kötve hiszem, hogy ő maradna a Griffendél ház feje. Igazgatóként nem lehet elfogult egy házzal szemben sem, ezt nehéz kivitelezni, ha valamelyiket ő vezeti. Helyettes sem marad nyilván, magát nem helyettesítheti :)


Gondolom ezekre a posztokra olyasvalaki kell, aki már régóta ott van, bizonyított. Flitwick, Bimba, és Lumpsluck professzorok kizárva, ők már vezetők. Binns professzor lehetne, de nem tudom, egy szellemre mennyire bíznak ilyen feladatot. ( Végül is tanít, szóval akár...) Akit még ismerünk, az Trelawney ( esélytelen) , Hagrid (szintén, mert bár jólelkű, és imádjuk, de még a tárgyával sem boldogul) Vector (róla kb semmit nem tudunk, így lehetne akár ő is), ugyanez Sinistra is, és ott van még Madame Hooch, akiről szintén nincs sok infónk, csak, hogy kviddics edző. Őt ezért talán ki is lehet zárni, mert a házak közti kviddics bajnokságon szerintem szabálytalan lenne, ha a Griffendél ház feje lenne az oktató.


Tehát: Sinistra, vagy Vector között oszlana fel a helyettes, és a házvezető poszt.

2017. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy nem hinném hogy továbbra is tanítana, mert Dumbledor is átváltozatás tant tanított és amikor igazgató lett vette fel maga helyet McGalagonyt.

2017. aug. 17. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor már Neville tanítja a gyógynövénytant (mikor HP gyerekei már Roxfortba járnak), akkor ő is simán lehet Griffendél vezető tanára.
2019. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!