Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha szeretném, hogy kiadjanak/l...

Ha szeretném, hogy kiadjanak/lefordítsanak egy könyvet, kinek/ hol írjak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem fognak miattam egyből ugrani, csak felmerült bennem hogy lehet e ajánlani a kiadóknak vagy ilyesmi.

2017. szept. 19. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Német nyelvre lefordíthatom neked.
2017. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves, de magyarra kéne. :) Angol nyelvű képregényről van amúgy szó, tudok is angolul, nem ez a probléma, csak szeretném a kezemben tartani nem pedig online olvasni. Ráadásul sok benne a humor és én imádom a frappáns magyar fordításokat, mindig kieszelnek valamit. :)
2017. szept. 19. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlani lehet akárkinek. Javaslom, hogy nézz szét a magyar képregénypiacon és nézd meg milyen kiadók foglalkoznak képregényekkel.

Egyébként ha angolul úgyis tudsz, akkor javaslom, hogy ionkább eredeti nyelven vedd meg, ott van pl. a Bookdepository, ahonnan szállítási költség sincs.

2017. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Jaj nagyon köszi, nem is tudtam erről az oldalról. :D És meg is van ott a képregény amit keresek. :D De olyan hihetetlen, hogy ingyenes a szállítás. :O
2017. szept. 19. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár hihetetlen, akár nem, kb. 200 könyvet rendeltem már tőlük és mindig annyit fizettem csak, amennyi oda van írva.

Egyébként melyik képregény az? (Képregényt is rendeltem már tőlük.)

2017. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, csak annyira hihetetlen. :D A Seconds lett volna amúgy Bryan Lee O'Malley-től, de azt picit drágáltam így első rendelésnek (olyan 4000), szóval a Lost at Sea-t rendeltem meg tőle mert ezt is régen elakarom már olvasni. :) Aztán majd ha megérkezik akkor rendelem meg a másikat is. Tényleg nagyon köszi hogy ajánlottad!
2017. szept. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!