Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight-fanok! Mondanátok az...

Twilight-fanok! Mondanátok az Alkonyat filmről és könyvről különbségeket ill. hasonlóságokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

1.

Csomó jelenetet kihagytak, ill. raktak be, ami nem is volt a könyvben.

2.

könyv: Edward szép

film: Edward csúnya


XD majd ha eszembe jut, még írok.

2010. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

A könyv sokkal részletesebb és izgalmasabb, mint a film, sokkal jobban meg lehet ismerni benne Bella gondolatait is, és kevésbé tűnik "agyilag zokninak", mint a filmben, nekem sokszor ott olyan volt, mintha agyilag nem lenne vele valami rendben, ahogy bámult nyitott szájjal. Sok olyan beszélgetés van Edward és Bella között, ami szerintem fontos, de a filmből kimaradt.

Jó a film, de a könyv sokkal jobb (mint általában az ilyen esetekben)

Jah, és Jacobbal sem úgy ismerkedik meg, mint a filmben van, illetve a végén a szállodában is sokkal több idő telik el, mint a filmben.

2010. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Mind a kettő egy rakás szemét?
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
37%
sztem is a könyv ezerszer jobb. az a baj a filmmel hogy edwardot máshogy mutatja be mint a könyvben.sokkal modernebbnek és nem olyan régimódinak mint a könyvben. 12/l
2010. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agree with the 1st! :D
2013. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!