Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vehetek egy 13...

Milyen könyvet vehetek egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Elég furcsa ízlése van, mivel Csernus és Havas könyveket olvas. Valamint nagyon érdeklik a II. világháborús regények is.
2008. nov. 1. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ajandekba konyvet keresek valakinek akkor (nagyjabol tudom mi erdekli az illetot)a konyvesboltba szoktam menni, es ott ajanlanak jokat!

Jo vasarlast!

2008. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Polcz Alaine: Asszony a fronton


En ezt ajanlom, mert egyreszt a II. vilaghaboru all a kozpontjaban, masreszt az irono (aki egyebkent Meszoly Miklos iro felesege volt) a sajat elmenyeit meseli el. Nagyon megrazo, hogy miket kellett atelnie 19-20 evesen, a nemi eroszaktol kezdve az elso ferje hutlensegeig stb. Es mindezt izgalmas stilusban irja le, lenyugozo, milyen eros volt az az asszony olyan fiatalon is.


Szerintem tetszene neki.

2008. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tury Zsuzsa: Tűzpiros üveggömb

Lányregény, szerelmi történet, ami a 2.világháború alatt játszódik Budapesten

2008. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha végképp nem tudsz dönteni, vehetsz neki könyvutalványt is. Úgy olyat tud választani ami tetszik neki.
2008. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ken Follett: Tű a kazalban

Remélem nem keverem az írót meg a címet, régen olvastam, de ez ugrott be. Remek, izgalmas, korhű egy kis romantikával.

2009. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!