Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen érdekes és jó horror...

Milyen érdekes és jó horror könyvek vannak? Amit tényleg nem lehet letenni. és amiben misztikus dolgok is vannak. Olyan Stepken King-esek de mégsem teljesen olyan

Figyelt kérdés
Stephen King-en kívül?
2008. nov. 2. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Például dean R. Koontz! Úgy szokták jellemezni, hogy Stephen King méltó ellenfele :-) Amúgy nagyon jó könyveket ír! Érdemes kipróbálni! Illetve akinek a múvei még nekem nagyon tetszenek, Lovecraft! Ő olyan nagyon elvont horrorokat ír, és igazán betojatósak. Főleg annak, aki szereti és bele is tudják élni magukat a regénybe! Jó olvasást!
2008. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hintalow ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek az előző válaszolóval.
2008. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem Stephen King kell, de mégis tőle ajánlok...Bocsi..Misztikus és inkább thriller: Holtsáv

Mégegyszer bocsi hogyha Stephen King-el gond van...

2008. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hogy horror kategória-e de szerintem elég félelmetes és izgalmas: Phillip Pullman - Karlstein gróf
2008. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond King-el csak már majdnem sz öszes könyvét olvastam a holtsávot is:)
2008. dec. 14. 22:00
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Stephen King: AZ? Megvolt már? Én hónapokig paráztam a Mekis bohóctól :))

Dean R. Knootz: A rossz hely, a többi könyve sajnos nekem nem jött be...

2008. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ott van meg a farkasok ejszakaja.az irojat sajnos nem tudom.regen olvastam es elfelejtettem.nekem nagyon tetszett
2009. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Stephen King: Borzalmak városa

És az örök kedvencem Stephen King: Ragyogás

Igaz ez nem horror de misztikus: Peggy sue és a kék kutya napja(Ezt kis koromban olvastam és nemrégibe a kezembe ekrült és még mindig ugyan akkora élvezettel olvastam mint anno)

2009. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Avalanche ***** válasza:
Nyolcadik utas a halál.. A filmet láttam először, de a könyv után két napig nem aludtam.
2009. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Stephani Perry - Resident Evil: A borzalmak kastélya.

- Resident Evil: Az iszonyat foka.

- Resident Evil: A holtak városa.


Én ezekre esküszök. Nagyszerű könyvek, 1 hét alatt elölvastam mind a 3-at. Nem tudtam őket letenni.

[link] - innen meg is tudod rendelni őket.

2009. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!