Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miben különbözik a Vörös...

Miben különbözik a Vörös pöttyös könyv az Aranypöttyös könyvtől?

Figyelt kérdés
A könymolyképző kiadónak vannak vörös pöttyös és arany pöttyös könyvei.Mi a különbség?
2010. jún. 25. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

az, hogy az egyik VÖRÖS pöttyös, a másik ARANY pöttyös.


nem tudom, észreveszed-e a különbséget a két szó jelentése között.

2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az arany pöttyös könyvek nem tudom milyen típúsúak, de a Vörös könyvesekre rá is van írva, hogy " különleges nőknek". Elgondolkodtató történetek, amiknek a legtöbbjük magával ragadóak, olyan dolgok vannak benne, amik gyakran segítenek akár a Te életedben is, hogy vmilyen helyzetet jól tudjál kezelni. Nem olyan könyvek, amik mindenkinek tetszenek, nem klisé, és nincs benne tanulság sem. Olyan szituációk vannak benne, amik sokszor arra késztetnek, hogy feladd, mert nincs értelme tovább küzdeni, de megcáfolja ezt a könyv.
2010. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Vörös pöttyös könyvek: Témájuk a harc, a küzdelem, a lehetetlen, kétes, veszélyes, vad, szinte megoldhatatlan helyzetek.


Arany pöttyös könyvek: Ezek a könyvek már nem annyira alapulnak a vad, véres, izzadságkeltő témákon. Ezek inkább csa a gyönyörűségükkel próbálják megragadni az embert.


..legalábbis szerintem. :) Remélem, tudtam segíteni.

2010. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a második és a harmadik válaszolónak!:)
2010. jún. 25. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jól írta a harmadik válaszoló.

Én úgy tudom, hogy a Vörös pöttyös könyvek tizenéveseknek , az Arany pöttyös könyvek pedig inkább felnőtteknek valók.

2010. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok.

19:35-ös, igen, ebben tényleg igazad van, én is hallottam ilyenről.

2010. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

előttem kb. mindent leírnak, de amúgy amit a Vöröspöttyös könyveknél írnak az elején, h Rosszul tűröd a kétes helyzeteket? válassz egy vöröspöttyös könyvet. -az aranypöttyösöknél meg: Rosszul tűröd a kétes helyzeteket? Felnőttél már? válassz egy aranypöttyös könyvet!

- legalábbis asszem, de kb. ez van ráírva

2011. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tapasztalataim szerint a vöröspöttyös könyvek inkább olyan populárisak, ami szinte minden fiatalt leköt, és a témája inkább szerelem, míg az aranypöttyös könyvek sokkal komolyabbak, a történetük összetettebb és inkább felnőtteknek íródtak.
2012. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A VP általában YA(Young Adult) könyveket tartalmaz, vagyis ifjúsági történeteket. Legtöbbjük(legalábbis amiket én olvastam) tele van fantasy lényekkel, és romantikusak is. Vannak benne teljesen egyedik, mitológiára alapulók, vagy klisés történetek is. Könnyed, nem túl komoly könyvek. :)

Aranypöttyöst még nem olvastam, így arról egyelőre nem nyilatkozom, bár a Soullest és a Changellest tervezem.^^

2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!