Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a severitus fanficti...

Butt Tímea kérdése:

Melyik ez a severitus fanfiction és hol olvashatnám újra? Sajnos még nem volt befejezett mikor olvastam, ezért szeretném most újraolvasni.

Figyelt kérdés
Harrynek van egy ikertestvére akiről azt hiszik, hogy ő a kiválasztott, ezért Harryt a szülei (James és Lily) árvaházba adják.(Indokuk, hogy az ikertesójára több időt kell szánniuk) Majd Dumbledore tudomására jut ez, és elviszi Pitonhoz és a feleségéhez, akiknek már van egy fia. A Piton család pedig örökbefogadja Harryt. Majd néhány év múlva a Roxfortban találkozik Harry újra a volt családjával.

2018. nov. 9. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipp:


[link]

2018. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem ez az, pedig ez is iszonyat jó csak ugye befejezetlen. Amit keresek abban Pitonnak van saját családja(felesége és egy fia), talán a felesége még Dumbledure lánya vagy unakojá talán és ezért viszi hozzájuk Harryt. Piton és a felesége sokat gondolkoddnak hogy megkérdezzék Harryt a mágikus örörkbefogadásról, mert az végleges és a külsejét is érinti ha jól emlékszem. Annyi még rémlik hogy amikor a Roxfortba mennek majd már az egész Potter család ott lesz a tekergőkkel és Harry fél hogy felismerik őt. Potteréknek pedig eszükbe jut vagy jutott de az árvaházba mikor elmentek már nem találták és a dokumentumok egy tűzben elégtek ezért Dumbledorehoz fordulnak segítségért. De ő érthető okok miatt nem mond nekik semmit, csak fagyosan elküldi őket. Kb. Ennyi ameddig az addigi részek fel voltak téve.
2018. nov. 11. 22:52
 3/6 anonim válasza:
Tudom mire gondolsz. Én is olvastam és nagyon tetszett.. Csak rövid volt és ha jól emlékszem befejezetlen?.. Pitonnak és a feleségének volt 2 fia akik ikrek voltak. Valami olyasmi volt a címe h Piton fia, de ezzel a címmel nem találom.😓
2018. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak néhány fejezete volt fent, mert befejezetlen volt. Ezért szeretném megkeresni mert nagyon tetszett. Hátha van folytatása.
2018. nov. 16. 01:07
 5/6 anonim válasza:

Ez lesz az: [link]

Sajnos még mindig nincs befejezte :(

2019. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*befejezve
2019. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!