Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem ötleteket, hogy...

Írnátok nekem ötleteket, hogy miről írjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretek írni, de a fogalmazásom még nem az igazi. Sokat olvasok, és már látom, hogy javulok, de igazából nincs ötletem, miről írhatnék. Szeretem a misztikus, természetfölötti dolgokat, de az mostanában olyan elcsépelt, úgyhogy valami mást esetleg? Lehet vicces, komoly, szerelmes, vagy ijesztő téma is, hiszen nem csak egy téren szeretnék fejlődni.

Ha esetleg volt már hasonló kérdés, azt is linkelnétek?

Köszönöm! 13/L


2010. júl. 1. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az írás ott kezdődik, hogy van egy önálló ötleted. Ha meg kell neked mondani miről írj, az rég rossz. Találj ki valami kis történetet, képzeld bele magad fejben és játsz el, ha tetszik magadnak, akkor meg írd le.
2010. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már írtam egy pár történetet, de szeretnék újabbakat is. Nem könyvet akarok írni, csak gyakorolni! És az azért mégis csak unalmas, ha újra és újra ugyanazt írom le, nem?
2010. júl. 1. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan semmi fantáziád nincs és kimerülsz 1-2 történetben? Az elég gáz. Amúgy meg ha nem megy, ne erőltesd. Majd jön az ötlet.
2010. júl. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél innen ihletet: www.mertirnijoo.mlap.hu és az ihlet menüpont.
2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz,ha nekünk kellene megmondani,hogy miről írj.Szerinted az írók is ezt csinálják??!
2010. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
írj izgalmas történeteket, akár gyilkosság is lehet benne írj utcán élő fiatalokról, amiben kialakul a szerelem, legyen benne minden dráma, akció, félelem, izgalom, románc törekedj arra, hogy attól, hogy a könyved ilyesztő vagy misztikus vagy akár mi ami eltér kicsit a megszokottól még ne legyen valóságtalan!Próbálj meg olyat írni, ami akár a valóságban is megtörténhet!
2010. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! =)
2010. júl. 5. 13:07
 8/8 anonim válasza:
Figyelj. Ha a fogalmazásod nem a legjobb, és nincs nagy szókincsed, én azt javaslom ne kezdj bele az írásba. Pláne nem úgy, hogy mástól kérsz segítséget. Ha nincs saját ihleted, akkor ne máséból meríts. Nem akarok Jani lenni, de én is úgy tanultam meg mára már "nem sablon, unalmas, szép tájleírással és érzelmekkel" írni, hogy leírtam azt, amit haza felé úton eszembe jutott. Annyi egy részes kis történetet írtam, hogy abban annyi gyakorlatom volt, hogy mára szinte hiba nélkül tudok írni. Gyakorolj SAJÁT kis történeteiddel. Jobbat nem tudok ajánlani..
2014. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!