Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Norbi új...

Mi a véleményetek Norbi új videójáról?

Figyelt kérdés
Szerintem mindent visz. "Mi lenne, ha elaludnék a volánnál és elcsapnék három gyereket"
2020. jan. 24. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem most már itt az ideje, hogy létrehozzanak itt egy külön Norbi kategóriát. Annak az embernek annyi magvas gondolata van, hogy érdemes egy helyre összegyűjteni őket, nehogy elkallódjanak.
2020. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a helyükben elköltöznék az országból.
2020. jan. 24. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Mi? :D Ezt mondta? Megint bekúrt? :D
2020. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
2020. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Na mindegy holnap úgyis borozunk este, akkor megnézzük.

Józanul nem bírom, mert annyira primitív ez az ember.

2020. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hááát, már elnézést, de ha ezt a sajnálatos autó balesetet elköveti, könnyen úgy járhat mint szegény Olaszliszkai Tanár...

Az viszont tényleg alpári, ami miatt ezt a mondatot is mondta, hogy nagyon csúnyán bántják a családját is!

Már elég nagyok a gyerekei ahhoz, hogy Ők is olvassák a kommenteket, gondoljatok csak bele, mit érezhetnek szegény gyerekek...

Nem azt kell nézni kié, hanem, hogy ártatlan gyerekek.

2020. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!