Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mióta megnéztem a Lil Peepről...

Mióta megnéztem a Lil Peepről szóló filmet (Everybody's everything) borzalmasan érzem magam. Nektek nem volt ilyen?

Figyelt kérdés
Előtte is tudtam róla pár dolgot, de a film ugye eléggé érzelmekre hatóan mutatta be Peep egyik oldalát. Azóta ha hallgatom a zenéjét mindig eszembe jut, hogy nekem is volt hasonló barátom, vagy hogy mennyi borzalmat élhetett át és fáj hallgatni a zenéit, mert már nem élvezem, hanem túl közel került a zenéje. Azt érzem, bárcsak ismerhettem volna és én is élhettem volna olyan életet, mint ő vagy bárcsak a baratnoje jobban figyelt volna rá... Egyszerűen közel került és nem jó érzés mert szorongást okoz. Más is érzett már így?

#gothboiclicque
2020. máj. 2. 14:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló volt, belőlem szinte lelkiismeret furdalást váltott ki, mivel én halála előtt nem nagyon szerettem a zenéit. Abban az életszakaszomban nem tudtam átérezni a zenéiben található érzéseket és nem nagyon fogott meg amit csinált. Kb. fél évvel a halála után nagyon sok negatív dolog történt velem sok fontos személyt vesztettem el és mindig az ő zenéjét hallgattam mert akkor már tudtam azonosulni azzal amit csinált. Sokat változtam azóta de azok a fájdalmak amik akkor értek életemben örökké bennem lesznek és nekem az ő zenéje egy "menedék" volt, és marad is. A film megnézése után én rettenetesen sajnáltam hogy úgymond későn vettem észre hogy ő mekkora csoda. Szerintem teljesen normális ami veled van pár hét és enyhülni fog <3
2020. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!