Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jungkooknak és Jiminnek...

Jungkooknak és Jiminnek milyen alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még sehol nem volt erről szó és nem is beszéltek erről konkrétan,csak így “megfigyelések” alapján

Annyit tudok hogy Jungkooknak bejönnek azok a lányok akik sportosak(nem túlzásba véve)meg magasak hosszú lábbal

Aztán ott volt a gda fellépés is, mikor Jimin nagyon méregette Hwasat a Mamamoo lány bandából szóval lehet Jiminnek a thicc lányok jönnek be?!


Egyébként a többi tagról is írhattok egész nyugodtan, a kérdésben azért van szó csak Jungkookról és Jiminről mert hát bias meg bias wrecker so igen :')

Ja és még annyit itt hagyok hogy normális válaszokat,ha lehetne.



2020. máj. 15. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Kb vágom mire akarsz kilyukadni szóval kezdjük Jungkookal

Szerintem Jungkook a vékony lányokra pályázik..olyan nem túl túl vékony csak úgy értem formás lábak(ami nyilván az izomtól lesz olyan)tehát formás és hosszú lábak.

Nem hinném hogy neki bejönne az a tipus akin van felesleg,hanem inkább a sportosabb,tónusos lányok a gyengéi

Eleve nézz már rá hogy ő hogy néz ki,szerintem mellé egy homokóra alkatú lány passzolna,hosszú és csinos lábakkal

Meg jó,nyilván a kinézet is számit de valahogy ők ezt mégis dobják,nem egy olyan lánnyal láttam már Jkt akinek tök szar alakja volt xd ott van pl IU az állitólagos ideálja,csont meg bőr a csaj,semmi segge,semmi izom és semmi mell,pedig mind tudjuk mi kell a férfiaknak :D jó asszem jk ennyi lol


Jimin..szerintem Jiminnek a testesebb/formásabb lányok jönnek be,akik nem azok a túl teltek,de viszonylag elég jól néznek ki,Chimet mondjuk már eltudnám képzelni ducibb lánnyal,de persze nem egy túl túl kövérrel

csak aki olyan szimplán husisabb combú,van feneke,,egyszóval:formás


A többi tag

Yoongiról meg Taeről úgy tudni nem érdekli őket a kinézet,Jinnek a pufibb lányok jönnek be,Hobinak és Namnak a "szexi" lányok,ezalatt csak is a sportosra tudok gondolni


Remélem segitettem ehehe :)

2020. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Ez miért fontos?

Őszintén kérdezem, nem bántásból.

Sosem értettem az ilyen kérdéseket, hiszen a rajongók úgysem fognak összejönni egyik taggal sem, főleg akkor nem ha nem is koreaiak és nem laknak Koreában, úgyhogy akkor nem mindegy? Mi van, ha a kedvenc idolodnak olyan nők jönnek be, akik pont olyanok, mint te? Semmi. Úgysem te leszel a kiválasztott. És mi van, ha pont olyan nőket szeret, akik a te ellentéteid? Semmi. Akkor sem te leszel a párja.

Tehát igazából nem értem, hogy mi értelme ezeknek a kérdéseknek?

Miben változtat a válasz azon, hogy mennyire szereted a zenéjüket?

2020. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Na na na kettes igazából volt már ra példa hogy egy idol egy rajongóval jött ossze 😅😂 de abban igazad van hogy ez nem egy külföldi rajongó lesz hanem egy koreai rajongót a nagyobb az esely főleg azert is mert Koreában a bts a legjobb idol csapat... ergo nagyon sok a rajongojuk Meg ha nem is azok a “rajongok” akkor is szeretik a zenéjüket valamint azert is mert koreaiak és úgymond hiresitik magasztolják a koreai nemzetet (kb mint itt ha valaki nyer arany érmet az olimpián azaz nemzetközileg elismert meg hires... ekkor szinte mindenki szereti az adott illetőt “honfitársai”)

De igen lényegeben igaz amit mondasz de voltak esetek az ellenkezőjére is (persze koreai rajongókkal)

És az én válaszom!

Nézz utána írd be angolul ki adja egybol!!! Jungkook ideal type !!!!!! Fuck egybol ki adja! A google fordítót meg kapcsold be!!!!!!! 😬😬😬😓😓😓😓😓😳😪😵🧐😓😬

De amugy ha valaki nem nézi meg hwasat élőbe nos az biztos hogy meleg... nagyon szexualis még ha nem is randira de tuti hogy agyba vinné a csajt! Amugy meg maga a csaj nem thicc testalkatú max csak a koreai társadalomban ahol a standard az kb 38-40kg soványka vékonyka... az ottani sovány az meg a nálunk az anorexia... a náluk a chubby avagy thicc az nálunk kb a standard testalkat... 😅😂 a nálunk levő chubby thicc az náluk meg már a kövér 😅😂

2020. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
a téglalapalakúak jönnek be nekik.
2020. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Na azért kedves hármas,te is jókora marhaságot irtál már meg is bocsáss xd

Kérdem én,miért lenne lehetetlen hogy külföldi feleségük legyen?Biztos ha pl Hobit eltalálja ámor nyila azt fogja nézni hogy a lánynak milyen a nemzetisége..baromság az egész.

Sőt itt van pár ok,hogy igenis nem csak koreai feleségük lehet

-namjoon azt mondta szereti a szinesebb nőket,tehát nem kizárt hogy akár sötétebb bőrű nővel is szivesen randizna(koreait máris ki lehet zárni)

-taehyung azt mondta az egyik amerikai koncertjükön rengeteg szép foreign armyt látott plusz nagyon bir minket,tehát külföldieket

-szerintem akár még jin is össze jöhet külföldivel,hiába azt mondják hogy a koreai kultúrát követi

-jungkook igent mondott,amikor megkérdezték randizna e külföldi lánnyal,sőt volt egy interjú is ahol természetesen külföldi nő volt a riporter(ez még 2017 környékén) és Jungkook rendesen mászott volna rá xd


video: https://www.youtube.com/watch?v=J_4IY2AU_uw&t=10s

csak hogy nehogy az legyen hogy hazudtam :D

-jiminnek szerintem mindegy,ugyanúgy elszórakozhatna egy külföldi nővel mint egy koreaival,példa erre a párizsi klubbos botránya

https://www.youtube.com/watch?v=aP06d6SAy8w

a lány nem volt koreai,sőt ahogy utánna néztem elég kurvás is meg csúnya is de jimin mégis jól szórakozott vele/velük

-yoongi is ugyanazt mondta mint jungkook plusz hogy bejönnek neki a latin lányok

-szerintem hoseoknak meg tök mindegy lenne,ő lenne az egyetlen akinek totál mindegy hogy a lány milyen csak legyen kedves,szép és szeresse őt


Aztán meg mindig nem értem miért kell levinni az emberek bizalmát,mikor minden lehetséges.Na köszöntem,puszi.

2020. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Na most utolso nézd meg mégegyszer mit írtam mert el sem olvastad rendesen azt itt puszolilkodni akarsz miközben világ járvány van.... 😅 Amugy a színesebb nem azt jelenti higy fejeze hanem hogy nem fal fehér... pl hwasa... az meg megint mas hogy külföldi barátnő meg minden csak itt a kérdező konkrétan magat képzeli bele!!! 😂😅 ez a nem mindegy!!!
2020. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én sehol sem láttam hogy szegény kérdező bele képzelte volna magát szimplán csak megkérdezte,de jó,,nem fogok vitázni.
2020. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezek a kérdések pontosan erre mennek ki! Nem másért.... mert érdeklik hogy lenne amugy e esélyük vagy sem... azt igy egy kellemes álomba ringathatják magukat! Na most ha még be is jönne valamelyik srácnak akkor sem fog semmi történni max akkor HA!!! Szomszédságban lakik azt folyamatosan találkoznak mikor mennek a kis boltba vagy reggel a munkahelyre meg haza stb... 😬😬😬
2020. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2-es: Egyetértek!
2020. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jumbának meg Dzsiminek a fagylaltolvadt lányok jönnek be.
2021. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!